Justyna Żyła przegrała proces z Marceliną Ziętek. Grzywnę zapłacił skoczek

Justyna Żyła, była żona Piotra Żyły nigdy nie ukrywała, że nie pała sympatią do partnerki skoczka, Marceliny Ziętek. Teraz, gdy w mediach coraz częściej pojawiają się plotki o rozstaniu Ziętek i sportowca, Justyna Żyła postanowiła udzielić wywiadu, w którym przyznała, że ma z byłym mężem doskonały kontakt. Zdradziła również, że przegrała owiany tajemnicą proces sądowy z Ziętek, a grzywnę zapłacił za nią Piotr Żyła!

Justyna Żyła trzy lata temu pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami"
Justyna Żyła trzy lata temu pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami"Adam JankowskiReporter

Justyna Żyła udzieliła niedawno wywiadu, w którym przyznała, że znowu ma z byłym mężem doskonały kontakt. Popularna blogerka kulinarna wyjawiła, że jej relacje z Piotrem Żyłą są bardzo dobre, a skoczek mocniej angażuje się w życie rodzinne i zajmuje się dwójką ich dzieci, gdy ona sama jest w pracy.

To tylko podgrzało plotki o rozstaniu Piotra Żyły z Marceliną Ziętek. Rozstanie pary bez wątpienia byłoby na rękę Justynie, bo nigdy nie kryła się ze swoją antypatią do młodziutkiej aktorki.

Konflikt Justyny Żyły z Marceliną Ziętek: O co poszło?

Justyna Żyła wyszła za polskiego skoczka w 2006 roku. Para doczekała się dwójki dzieci - syna Jakuba i córki Karoliny i przez wiele lat sprawiała wrażenie szczęśliwej. Niestety, po ponad dekadzie wspólnego życia ich relacja zdecydowania się pogorszyła i ostatecznie para rozwiodła się w 2018 roku. 

Gdy wydawało się, że byli małżonkowie doszli do porozumienia, skoczek związał się z młodziutką aktorką, Marceliną Ziętek. Nowa partnerka Piotra ewidentnie nie spodobała się Justynie, bo ta nie szczędziła jej rozmaitych zaczepek i przytyków, a nawet wyśmiewała jej młody wiek.

- Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci, a nie o osobę trochę starszą od naszego syna

- napisała kiedyś w mediach społecznościowych.

Justyna Żyła przegrała sprawę w sądzie. Grzywnę zapłacił za nią były mąż!

W ubiegłym roku Marcelina Ziętek wyznała, że nie ma już siły znosić dłużej takiego stanu rzeczy i postanowiła podjąć kroki prawne. Sprawa trafiła do sądu, a media ujawniły, że Justyna Żyła miała grozić śmiercią młodej aktorce, a to już w naszym kraju groźba karalna. Cały proces był jednak owiany tajemnicą, a sprawa ostatecznie ucichła. 

Teraz Justyna Żyła wyjawiła na łamach magazynu "Party", że przegrała sprawę z Marceliną Ziętek, a sąd zobowiązał ją do zapłaty grzywny. Co ciekawe grzywnę zapłacił słynny skoczek, który postanowił pomóc w ten sposób byłej żonie.

- Było to zadośćuczynienie za moje słowa wypowiedziane pod wpływem emocji, za które już przeprosiłam. I bardzo mu za tę pomoc dziękuję

- zdradziła Justyna Żyła. 

Myślicie, że teraz to już naprawdę koniec tego medialnego konfliktu?

***

Zobacz również:

"Burek sam nie poprosi o pomoc": Apel Renaty PrzemykINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas