Lustrzane godziny. Co zrobić, kiedy widzisz na zegarku 22.22?

Karolina Woźniak

Karolina Woźniak

Aktualizacja

Godziny mają także ukryte znaczenie. Jeśli często zauważasz godziny lustrzane, potrójne liczby lub godziny odwrócone, może to być znak. Sprawdź, jak odczytywać znaczenie godzin, oraz jaki mają wpływ na nasze życie.

Lustrzane godziny znaczenie. Co zrobić, kiedy widzisz lustrzane godziny?
Lustrzane godziny znaczenie. Co zrobić, kiedy widzisz lustrzane godziny?123RF/PICSEL

Zauważanie powtarzające się godziny nie jest wcale dziwne. Często zdarza się to w trudnych lub ważnych chwilach. Czy wiesz, jak je zinterpretować?

Lustrzane godziny - wyjątkowy przekaz

Numerologia i magia godzin przypisuje największe znaczenie lustrzanym godzinom. To te, które w godzinach i minutach mają taką samą liczbę. Odczytywane są jako znak od losu i aniołów. Mogą nieść ze sobą ważną wiadomość. Wiele osób przyznaje, że widzi je szczególnie w momentach swojego życia, które są ważne lub trudne. Często można je także zauważyć przed podjęciem ważnej decyzji. Jeśli patrzysz na zegarek o tej samej porze przez wiele dni, może to być wiadomość lub znak. Każdej godzinie przypisuje się inne znaczenie. Mogą ci podpowiedzieć, jak powinieneś się zachować lub na co uważać.

Warto zauważyć, że nie tylko lustrzane godziny niosą ze sobą wyjątkowy przekaz. Wpływ na nasze życie mają także godziny odwrócone. To te, których cyfry pokrywają się na odwrót, np. 10:01, 14:41 oraz 21:12.

Co oznaczają lustrzane godziny?
Co oznaczają lustrzane godziny?123RF/PICSEL

Aniołowie mogą także próbować przekazać ci wiadomość za pomocą godzin potrójnych. Przyjmuje się, że potrójne liczby, w których powtarza się jedna cyfra, są anielskie. Dlatego, jeśli widzisz często takie godziny, jak 11:10, 12:22, czy 23:33, może to być znak, że czuwają nad tobą i wspierają cię.

Lustrzane godziny znaczenie

Co oznaczają lustrzane godziny? 

00:00

Kiedy ciągle widzimy tę godzinę, oznacza to, że niedługo będziemy musieli podjąć ważną decyzję. To również potwierdzenie tego, że idziemy w odpowiednim kierunku. Powinniśmy podążać za marzeniami bez wyrzutów sumienia.

01:01

To godzina, która ma szczególne znaczenie dla osób w związkach. Sygnalizuje, że ktoś z bliskiego otoczenia jest w tobie zakochany.

02:02

Godzina niesie ze sobą dwojakie przesłanie. Może mówić o tym, że ktoś z twoich bliskich ukrywa przed tobą jakiś sekret. Z drugiej strony, może to być także symbol ukrytej, zaszyfrowanej wiadomości, której znaczenie musisz odkryć.

03:03

To symbol, że w twoim najbliższym otoczeniu jest osoba, której nie można ufać. Nie mówi o tobie dobrze. Miej się na baczności i nie bądź łatwowierny.

04:04

Znak, że musisz uważać na swoje zdrowie. Zadbaj o siebie i nie pozwól na osłabienie.

05:05

Godzina dla nieszczęśliwie zakochanych. Kiedy często ci się ukazuje, oznacza, że uchroni cię przed niechcianym uczuciem i pozwoli na zachowanie spokoju.

06:06

Znak, że czas zadbać o siebie. Poświęć czas na własne potrzeby i zafunduj sobie chwilę samotności. Odpocznij i pozwól sobie na luz.

07:07

To dobry sygnał od wszechświata. To, o czym myślisz i marzysz, niedługo się spełni. Podążasz dobrą ścieżką.

08:08

To wskazówka od aniołów. Uważaj, co robisz, bądź ostrożny. Ciężko nad czymś pracujesz i niedługo osiągniesz sukces. Upewnij się, że nikt w ostatniej chwili nie pokrzyżuje ci planów.

09:09

To godzina, która niesie ze sobą podobne znaczenie, co 06:06. Zadbaj o siebie i zaufaj swoim instynktom. Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos, on nigdy cię nie zawiedzie.

10:10

Zbliża się kres pewnych rzeczy. Złamiesz schemat, uda ci się wyjść z trudnych sytuacji. Może cię to wiele kosztować. Wkrótce będziesz mógł pozwolić sobie na odpoczynek.

11:11

Krótka i treściwa informacja: czeka cię dużo stresu. Skup się na pozytywach i postaraj się znaleźć chwile ukojenia. Wszystko, co złe kiedyś się skończy.

12:12

Godzina, która spełni każde twoje życzenie. Kiedy ci się ukaże, szybko je pomyśl.

13:13

Symbol zmiany. To znak, że powinieneś się nad nią zastanowić, nawet jeśli nie jest szczytem twoich marzeń. Warto wpuścić do swojego życia nowość.

Przeczytaj takżeGodzina urodzenia a charakter

14:14

Znak oczyszczenia. Pozbądź się tego, co już ci nie służy. Toksyczne myśli, stres, niepotrzebne nerwy tylko zatruwają twoje codzienne życie. Odrzuć je i skup się na pozytywach.

15:15

Godzina, która oznacza byłych partnerów. Osoby z przeszłości myślą o tobie. Sam zdecyduj, co z tym zrobić. Odnowisz kontakt, czy pozwolisz na rozluźnienie relacji?

16:16

Koniec starego, początek nowego. Pożegnaj się z negatywnymi emocjami i otwórz się na nieodkryte.

17:17

Nadciągają kłopoty w relacjach z najbliższymi. Uzbrój się w cierpliwość. Nie pozwól, aby trudny okres był przyczyną izolacji od rodziny.

To także moment na wydobycie z siebie kreatywnej i twórczej energii. Spożytkuj ją na nowy projekt lub hobby.

18:18

To znak, aby zrobić sobie przerwę. Zastanów się nad tym, co robisz i przemyśl, czy ma to sens. Możesz dojść do zaskakujących wniosków.

13:13, 16:16 i 21:21 zwiastują zmiany, ale także i sukces
13:13, 16:16 i 21:21 zwiastują zmiany, ale także i sukcespexels.com

19:19

Pracuj nad cierpliwością. Nie wszystko można osiągnąć od razu. Nie pospieszaj rzeczy w swoim życiu, nawet jeśli niosą ze sobą dyskomfort. Ciesz się tym, co masz.

20:20

Ktoś, kogo darzysz uczuciem, ceni cię w swoim życiu. Godzina niesie ze sobą dobrą energię. Doceń osoby, które są w twoim najbliższym otoczeniu.

21:21

Godzina, która zwiastuje sukces. Twoja ciężka praca się opłaci. Niedługo będziesz mógł cieszyć się jej pozytywnymi skutkami.

22:22

Już wkrótce dostaniesz ważną wiadomość. Może być ona od osoby, która jest dla ciebie ważna i wyjątkowa. Sytuacja, w której jesteś, zacznie nabierać sensu. Możesz nawet odkryć, dlaczego się w niej znalazłeś.

23:23

To znak, że możesz ufać sobie i swoim odczuciom. Nie pozwól na zwątpienie. Jesteś krok od osiągnięcia niezależności i samodzielności. Kierujesz się  dobrą stronę. Postaw na samorozwój.

Zobacz także:

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas