Reklama

Kamil Stoch pochwalił się nową pasją

Kamil Stoch cieszy się ogromną sympatią kibiców. Nic dziwnego – międzynarodowe sukcesy nie zawróciły utalentowanemu skoczkowi w głowie.

Urodzony w 1987 roku Stoch ma na koncie m.in. trzykrotne indywidualne mistrzostwo olimpijskie, mistrzostwo świata i dwukrotne najwyższe podium w Pucharze Świata, a także wiele wyróżnień w konkursach drużynowych.

Prywatnie, pochodzący z Zębu, zawodnik jest od dawna szczęśliwie zakochany. Od prawie 10 lat (para będzie świętowała okrągłą rocznicę w sierpniu) jest mężem Ewy Bilan-Stoch, która zawodowo zajmuje się fotografią sportową. Wspólną pasją Stochów są też podróże.

Ostatnio skoczek uchylił jednak rąbka tajemnicy i pochwalił się kolejnym hobby. Mowa o... ogrodnictwie. Pod zdjęciem, do którego pozuje w wielkiej kosiarce, sportowy mistrz napisał:

Reklama

- Z cyklu ukryte pasje Kamila Stocha. Ogród stał się moim nowym królestwem, ale i sposobem na relaks.

Zdjęciem z ogrodu pochwalił się niedawno także inny mistrz - Adam Małysz.

Jesteście zaskoczeni? 

#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Stoch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy