Reklama

Reklama

Kardashian planuje podróż poślubną

Nie cichną plotki wokół ślubu Kim Kardashian i Kanye Westa. Kiedy już w najdrobniejszych szczegółach skomentowano datę ceremonii, lokalizację wesela i kreację Kardashian, media zaczęły spekulować, na temat podróży poślubnej celebrytów.

Ślub 7 tys. kilometrów od domu, kilkuset gości, suknia ślubna od Lanvin. Po takich przygotowaniach i po takiej imprezie młodej parze należy się odpoczynek. " To pewne, że Kim i Kanye chcą zrobić sobie wakacje." - pisze magazyn People powołując się na wypowiedzi anonimowych  przyjaciół Kardashian - "Obydwoje mają bardzo zapełnione kalendarze, ale chcą  zwolnić i znaleźć trochę czasu, który mogliby spędzić we dwoje lub z rodziną."

Miesiąc miodowy państwa Westów nie będzie zbyt długi. Wesele planowane jest na 24 maja, a już 7 czerwca Kanye ma zaplanowany występ w Texasie. Jak więc para nowożeńców zamierza spędzić te wolne dni?

Reklama

W kwietniu Kardashian kupiła kilka kompletów bikini na "podróż zaplanowaną na czerwiec". Jak mówi źródło cytowane przez magazyn People, ma być to "rodzinny wyjazd." Inną możliwością jest rejs jachtem. Beyoncé i Jay Z w ramach prezentu ślubnego, chcą wynająć przyszłym małżonkom luksusową łódź. Bez wątpienia ekskluzywny rejs byłby miesiącem miodowym w stylu Kardashian.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje