Reklama

Reklama

Karnawał w pełni

Coraz więcej imprez z udziałem gwiazd i coraz więcej okazji, by popisać się nietuzinkową stylizacją. Ale uwaga! Niektóre celebrytki zdecydowanie za bardzo poniosła fantazja...

TRAFY

Anielska chłopczyca

Dorota Gardias (31) już nieraz to sprawdziła i wie, że jasna kreacja przykuwa wzrok, a także rozświetla rysy twarzy. Prezenterka dobrze dobrała chłodny odcień bieli, który podkreśla karnację brunetki. Płytki, sportowy dekolt jest niebanalnym wykończeniem dla długiej wieczorowej sukni. Duża, przykuwająca wzrok biżuteria jest idealnym zwieńczeniem stylizacji dla prostej sukni i chłopięcej fryzury.

Ryzyko się opłaca

Reklama

Anna Wendzikowska (31) Nietypowy jak na polskie salony krój sukienki podkreśla urodę i wyrazistą osobowość dziennikarki. Miękki, lejący dżersej idealnie nadaje się na bluzowaną kreację, nadając sukience lekko sportowy charakter. Asymetryczne cięcia dołu zawsze są ryzykowne - wymagają idealnych nóg, ale tu warunek został spełniony. Plus za akcent w butów w kolorze morza.

Retro szyk

Joanna Przetakiewicz (45) Geometryczne linie nawiązujące do mody retro są znowu trendy. Czerń dodaje powagi dziewczęcej, rozkloszowanej sukience, zaś kieszenie w szwach - nowoczesnej, sportowej nonszalancji. Kreacja pięknie eksponuje też nogi. Siłą tego stroju jest prostota, dlatego dobrze, że dodatki zostały ograniczone do minimum.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje