Karnawał w pełni

Coraz więcej imprez z udziałem gwiazd i coraz więcej okazji, by popisać się nietuzinkową stylizacją. Ale uwaga! Niektóre celebrytki zdecydowanie za bardzo poniosła fantazja...

karnawał
karnawałAKPA

TRAFY

Anielska chłopczyca

Dorota Gardias (31) już nieraz to sprawdziła i wie, że jasna kreacja przykuwa wzrok, a także rozświetla rysy twarzy. Prezenterka dobrze dobrała chłodny odcień bieli, który podkreśla karnację brunetki. Płytki, sportowy dekolt jest niebanalnym wykończeniem dla długiej wieczorowej sukni. Duża, przykuwająca wzrok biżuteria jest idealnym zwieńczeniem stylizacji dla prostej sukni i chłopięcej fryzury.

Dorota Gardias
Dorota GardiasMichał BaranowskiAKPA

Ryzyko się opłaca

Anna Wendzikowska (31) Nietypowy jak na polskie salony krój sukienki podkreśla urodę i wyrazistą osobowość dziennikarki. Miękki, lejący dżersej idealnie nadaje się na bluzowaną kreację, nadając sukience lekko sportowy charakter. Asymetryczne cięcia dołu zawsze są ryzykowne - wymagają idealnych nóg, ale tu warunek został spełniony. Plus za akcent w butów w kolorze morza.

Anna Wendzikowska
Anna WendzikowskaJacek KurnikowskiAKPA

Retro szyk

Joanna Przetakiewicz (45) Geometryczne linie nawiązujące do mody retro są znowu trendy. Czerń dodaje powagi dziewczęcej, rozkloszowanej sukience, zaś kieszenie w szwach - nowoczesnej, sportowej nonszalancji. Kreacja pięknie eksponuje też nogi. Siłą tego stroju jest prostota, dlatego dobrze, że dodatki zostały ograniczone do minimum.

Joanna Przetakiewicz
Joanna PrzetakiewiczWysocki AKPA

GAFY

Dzień Babci już za nami...

Monika Richardson (40) Długa suknia czasem dodaje lat... I tak jest w tym przypadku. Kobaltowy odcień niebieskiego korzystnie podkreśla karnację blondynki, ale wymaga nowoczesnych wykończeń. Obramowanie sukni koronką sprawia, że kreacja robi wrażenie "babcinej". Przy fasonie z długim rękawem przydałoby się też bardziej podkreślić kobiece kształty.

Monika Richardson ze Zbigniewem Zamachowskim
Monika Richardson ze Zbigniewem ZamachowskimWojciech EngelbrechtAKPA

Czerwień (nie) glamour

Anna Gzyra (28) Czerwień nie zawsze jest sexy! Długa suknia z falbanką pod szyją nie podkreśla urody aktorki. Workowaty krój burzy proporcje sylwetki i skraca szyję, a kreacja wygląda na za dużą na tak drobną figurę! Dodatkowy minus za czarne buty, które przy lekkim materiale wydają się zbyt ciężkie. Czerwień podkreśla wszelkie niedoskonałości cery, dlatego makijaż powinien być perfekcyjny!

Anna Gzyra
Anna GzyraWojciech EngelbrechtAKPA

Pierzasta wpadka

Małgorzata Walewska (47) Podstawowa zasada przy kreacjach z satyny brzmi: nie mogą być opięte! Połyskujące materiały odbijają światło niczym lustro, bezlitośnie uwydatniając każdą fałdkę! Krągłości dodatkowo podkreśla szew biegnący przez środek sukni. Co gorsza, pierzasty kołnierz mocno skraca szyję i "odcina" ją od reszty tułowia. Nie pomogła nawet broszka...

Małgorzata Walewska
Małgorzata WalewskaWojciech EngelbrechtAKPA

Natalia Jaroszewska - projektantka, absolwentka łódzkiej ASP. Od ponad 10 lat ubiera gwiazdy, a swoje autorskie kolekcje prezentuje w Polsce i za granicą.

SHOW 3/2013

Show
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas