Reklama

Reklama

Kasia Cichopek o problemach w związku

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel to niezwykle dobrze dobrane małżeństwo. Jednak okazuje się, że nawet oni czasem zmagają się z kryzysami. Jak przyznaje aktorka, w ich związku "nie zawsze było cukierkowo."

Katarzynie Cichopek największą popularność przyniosła rola w serialu "M jak miłość". Kolejnych fanów zyskała wraz ze zwycięstwem w drugiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". 

To właśnie na planie telewizyjnego show poznała swojego przyszłego męża, Marcina Hakiela. Po kilku latach znajomości wzięli ślub w Zakopanem. Wspólnie wychowują dwoje dzieci - Helenkę i Adama. 

20 września tego roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel będą świętować 12. rocznicę ślubu! 

Jeszcze niedawno tabloidy rozpisywały się o kryzysie w ich związku, jednak ostatecznie parze udało się dojść do porozumienia. Teraz regularnie dzielą się ze światem swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Reklama

Ostatnio świeżo upieczona prowadząca "Pytania na śniadanie" postanowiła udzielić wywiadu "Faktowi". 

W rozmowie Kasia Cichopek zdradziła kilka małżeńskich sekretów. Aktorka przyznała, że przez lata związku parze nie udało się uniknąć drobnych trudności, jednak wspólnymi siłami zawsze przezwyciężali wszelkie kryzysy.

Pani Kasia, nauczona doświadczeniem, zdradziła też sekret na udany związek.

Podczas rozmowy Kasia Cichopek wyznała także, że bez wahania przyjęła propozycję występów w "Pytaniu na śniadanie" i świetnie odnajduje się w roli prowadzącej. Gwiazda przyznaje, że może także liczyć na wsparcie męża. 

Wydaje się, że razem są niepokonani! A wy cieszycie się ich szczęściem?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje