Reklama

Reklama

Kasia Cichopek zachwyca się blokowiskami. W komentarzach burza!

Kasia Cichopek ostatnio jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ku uciesze fanów regularnie publikuje zdjęcia nowych stylizacji na tle Warszawy. Niedawno zamieściła wpis, który wywołał burzę w komentarzach. Cichopek zachwyca się koncentracją zabudowy mieszkaniowej w stolicy, zaznaczając, że miasto rośnie w siłę i staje się coraz bardziej nowoczesne.

Kasia Cichopek pozuje na tle miasta

Kasia Cichopek pozuje w zwiewnej, kobiecej sukience w kwiaty. Aktorka do kreacji dobrała wygodne, białe sneakersy. Wybór tła sesji zdjęciowej jest dosyć nieoczywisty.  Zazwyczaj gwiazdy decydują się na zdjęcia na łonie natury - w parkach, lasach i na łąkach. Za Kasią Cichopek rozpościerają się wysokie wieżowce. To nowoczesne osiedle mieszkaniowe, wykonane głównie ze szkła i betonu.

Kasia Cichopek jest dumna z Warszawy

Balkony poszczególnych mieszkań ułożone są niezwykle blisko siebie. Możemy więc wnioskować, że w budynkach znajduje się wiele mieszkań o stosunkowo małej powierzchni. "Warszawski Hongkong... Czy też macie wrażenie, że Warszawa z roku na rok rośnie w siłę? Kocham moje miasto i jestem dumna" - napisała pod zdjęciem  Cichopek,  wywołując tym lawinę negatywnych komentarzy.

Reklama

Fani nie podzielają entuzjazmu Kasi Cichopek

Ciasno usytuowane budynki oraz nagromadzenie balkonów nie spodobało się obserwatorom Kasi Cichopek. Znaczna większość osób nie podzieliła jej zachwytu nad nowoczesną i prężnie rozwijającą się Warszawą. Fani aktorki zauważyli, że jakość życia mieszkańców  podobnych osiedli jest bardzo niska.  Deweloperzy chcą maksymalnie wykorzystać działki i nie przejmują się komfortem lokatorów.           

Obserwatorzy Kasi Cichopek zwrócili uwagę, że ludzie wydają na podobne mieszkania oszczędności życia. Cena za metr kwadratowy w Warszawie niejednych wprawia w osłupienie. Bajońskie kwity wcale nie gwarantują wyższego standardu, co według fanów aktorki widać na zamieszczonym przez nią zdjęciu. "Warszawski Hongkong" przypadł do gustu nielicznym.

 

Przeczytaj również:

Pokazują, że moda jest dla każdego. Wyjątkowy projekt

Dominikana. Karaibski raj idealny dla "piratów"

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy