Reklama

Reklama

Kasia Kowalska pozuje z córką. Ale wizerunek!

Kasia Kowalska ma ostatnio powody do świętowania! Jej najnowszy krążek pt. „AYA” (premiera 22 czerwca 2018 roku) sprzedaje się świetnie!

Piosenkarka zapraszana jest zaś do programów telewizyjnych (m.in. talk show Kuby Wojewódzkiego) i audycji radiowych (np. przez Marka Niedźwieckiego).

Reklama

45-letnia dziś artystka debiutowała w 1994 roku, a szczyt jej popularności przypada na lata 1994-2004. Od wydania płyty poprzedzającej album "AYA" minęło 10 lat. Trudno więc się dziwić, że fani czekali na nowe piosenki z wielką niecierpliwością.

Prywatnie Kowalska była związana z muzykiem Kostkiem Yoriadisem. Para poznała się w 1996 roku, a już rok później na świat przyszła ich córka Aleksandra. Jak mówi wokalistka: ""Po porodzie szybko zostałam sama, bo ojciec Oli postanowił ewakuować się z naszego życia. Nie szukał żadnego kontaktu z dzieckiem, nie dał przez te lata na utrzymanie córki ani grosza".

Kasia ma też syna Ignacego ze związku z perkusistą Marcinem Ułanowskim. Niestety, ten związek także nie przetrwał próby czasu.

Jak łatwo policzyć, córka piosenkarki w tym roku kończy 21 lat. Przez jakiś czas była bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikowała śmiałe zdjęcia.

Dziś konto Oli jest prywatne, ale jej zdjęciem postanowiła pochwalić się dumna mama. Kasia zapozowała do fotografii w naturalnym wydaniu. Jej córka - wręcz przeciwnie.

Aleksandra zmieniła fryzurę i ma dziś wiśniowe włosy. Do tego kolczyk w nosie i usta pomalowane na bardzo ciemny kolor. Mimo wszystko i tak widać, że jest bardzo podobna do sławnej mamy.

Fani podzielili się na dwie grupy: jedni skrytykowali wizerunek Oli, drudzy pisali, że obie panie wyglądają pięknie.

A wy co myślicie?


Dowiedz się więcej na temat: Kasia Kowalska | Kowalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje