Kasia Sawczuk: Jak wygląda i co robi dziś?

Kasia Sawczuk miała zaledwie 12 lat, gdy wzięła udział w programie „Mam Talent”. Jej kariera potoczyła się błyskawicznie, by nagle wyhamować. Co robi i jak wygląda dziś młodziutka piosenkarka?

Kasia Sawczuk zrobi wielką karierę?
Kasia Sawczuk zrobi wielką karierę?Artur ZawadzkiReporter

Sawczuk już jako nastolatka grała główne role w Teatrze Muzycznym "Roma". Jednak największą popularność przyniosły jej występy w "The Voice of Poland", gdzie zajęła drugie miejsce.

Równocześnie mogliśmy oglądać ją w serialach "Hotel 52", "Czas honoru. Powstanie", "Skazane", "Barwy szczęścia" czy "Pierwsza miłość". Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie "Miasto 44" Jana Komasy.

Choć Sawczuk ma zaledwie 23 lata, zdążyła "zaliczyć" kilka głośnych związków. Łączono ją z Nikodemem Rozbickim czy Maciejem Musiałem. Z tym drugim zerwała, by spotykać się ze, sporo starszym, Antkiem Królikowskim, z którym stworzyła poważny związek.

Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu. Powodem miały być flirty Kasi z innymi mężczyznami. Teraz piosenkarka jest związana z Mattią Rosinskim.

Sawczuk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej instagramowy profil śledzi w tym momencie 120 tys. użytkowników. Ostatnio zamieściła tam zdjęcie, do którego pozuje w samej bieliźnie, ręczniku na głowie i maseczce na twarzy.

Gwiazdka zapowiedziała, że jest gotowa na powrót do pracy. Przy okazji zdradziła, że przygotowuje "sekretny projekt".

Myślicie, że chodzi o muzykę? A może po prostu kolejną, instagramową akcję?

Antek Królikowski i Kasia Sawczuk byli bardzo medialną parą
Antek Królikowski i Kasia Sawczuk byli bardzo medialną parąVIPHOTOEast News

***

#POMAGAMINTERIA

Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas