Reklama

Reklama

Kasia walczy o rolę

Przed Kasią Cichopek-Hakiel (26) wielkie wyzwanie. Aktorka stara się o swoją pierwszą rolę w filmie kinowym! Ale jej plany może pokrzyżować silna konkurencja!

Rola w filmie kinowym to od dawna marzenie Kasi. "M jak Miłość" i "Jak oni śpiewają" nie zaspokajają jej ambicji. I oto przed aktorką pojawiła się szansa: Ilona Łepkowska, która przed laty odkryła Kasię i dała jej angaż w serialu, rozpoczyna pracę nad nowym filmem! To już czwarta kinowa produkcja scenarzystki.

Poprzednie: "Nigdy w życiu", "Jeszcze raz" i "Nie kłam, kochanie" były hitami kolejnych sezonów. Obejrzały je miliony widzów. Niestety, w żadnej z nich nie znalazło się miejsce dla Kasi. Teraz Cichopek, która intensywnie pracuje nad swoim warsztatem aktorskim, w napięciu oczekuje na casting.

Reklama

"Dostaliśmy zaproszenie, z czego się cieszymy", potwierdza w rozmowie z SHOW jej menedżerka Tatiana Mindewicz-Puacz. Ale konkurencja jest duża. Do walki o angaż w nowej produkcji Łepkowskiej stanęła śmietanka młodych polskich aktorów. O rolę stara się też Katarzyna Maciąg, znana z serialu "Teraz albo nigdy". Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, bardzo podoba się Łepkowskiej.

W rozmowie z SHOW słynna producentka nie chce jednak tego komentować. Zdradza za to, o czym będzie film: "Będzie to komedia romantyczna. Opowieść o dziewczynie, która przyjeżdża na studia z prowincji , ma za sobą traumatyczny związek z dużo starszym mężczyzną i nie wierzy, że coś ją jeszcze dobrego spotka w życiu. Ale jak to w komediach romantycznych bywa, dziewczyna się myli. Tytuł jest jeszcze tajemnicą. Przesłuchuję i szukam aktorów do roli Majki, jej trzech koleżanek i trzech chłopaków. Zdjęcia rozpoczniemy na wiosnę". Znając Ilonę Łepkowską, wiadomo, że będzie to hit. Czy z Kasią Cichopek w roli głównej, dowiemy się wkrótce.

Więcej informacji znajdziesz w najnowszym numerze magazynu o gwiazdach "Show" - w sprzedaży od 8 grudnia!

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy