Katarzyna Cichopek ćwiczy w pocie czoła. Fani wytykają jej błędy

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Katarzyna Cichopek od dawna dba o swoją formę. Od czasu do czasu gwiazda serialu "M jak miłość" chwali się w swoich mediach społecznościowych treningami. Tak było i tym razem, ale coś poszło nie tak, bo w komentarzach pod nagraniem z treningu pojawiły się głosy, że Katarzyna Cichopek w szkodliwy sposób wykonuje niektóre ćwiczenia.

Katarzyna Cichopek
Katarzyna CichopekArtur Zawadzki/REPORTEREast News

Miłość Katarzyny Cichopek do treningów. Pokazała nagranie

Katarzyna Cichopek, gdy pojawiła się jako 18-latka w serialu "M jak miłość", była pulchną, nieco nieśmiałą dziewczyną. Z czasem rozkwitła, a pomógł jej w tym udział w programie "Taniec z gwiazdami".

Dziś, w wieku 41 lat utrzymuje smukłą sylwetkę i nawet zdradza swoim fanom, jak to się dzieje, że nie wygląda na swoje lata, a młodsze koleżanki mogą jej tylko pozazdrościć takiej formy.

Niekiedy w jej mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia z sali treningowej lub nawet nagrania całych treningów i tak było tym razem. Katarzyna Cichopek pokazała film ze swojego treningu, który określiła mianem "ognia".

Faktycznie gwiazda ćwiczy na nim w pięknym, różowym komplecie w pocie czoła, prezentując zestaw treningowy, który zapewnia jej budowanie tkanki mięśniowej.

Na nagraniu jednak coś poszło nie tak, co zauważyli internauci w komentarzach.

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek TRICOLORS/EAST NEWSEast News

"Aż bolą mnie stawy". Co poszło nie tak?

W trakcie wykonywanych ćwiczeń niektórzy internauci dostrzegli u Katarzyny Cichopek błędy, które mogą niekorzystnie wpływać na jej ciało.

Często podczas wykonywania ćwiczeń w danej prędkości, może dojść do niedbałego wykonywania sekwencji ruchów, a przez to stawy, czy partie mięśni człowieka narażone są na mniejsze lub większe urazy.

To właśnie zauważyli internauci, wytykając gwieździe w mało przyjemny sposób jej błędy:

"Aż mnie wszystkie stawy rozbolały od patrzenia jak koślawisz kolana do środka. Masakra" - napisał jeden z obserwujących.

Jednak zdecydowana większość fanów doceniła starania Katarzyny o piękną figurę i nie szczędziła jej słów pochwały. Sama Cichopek nie odpowiedziała na zarzut o nieprawidłowe wykonywanie ćwiczeń.

Zobacz też: 

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas