Katarzyna Cichopek znów na wakacjach. W Rzymie nie zabrakło stylowego outfitu

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wolne dni postanowili spędzić poza granicami Polski. Wybrali się do Włoch, a pierwsze zdjęcia z wyjazdu już trafiły do sieci. Aktorka jak zwykle zapozowała w stylizacji przyciągającej spojrzenia. Kolorowa narzutka to hit.

Post Katarzyny Cichopek jak zwykle spotkał się z odzewem fanów, którzy nie szczędzili miłych słów
Post Katarzyny Cichopek jak zwykle spotkał się z odzewem fanów, którzy nie szczędzili miłych słówArtur Zawadzki/REPORTEREast News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zwiedzają Rzym

Przeglądając instagramowy profil Katarzyny Cichopek, można zauważyć, że podróże są nieodłączną częścią jej życia i poświęca na nie niemal każdą wolną chwilę. W ostatnim czasie wypoczywała w Omanie, a zagraniczny wyjazd także pokazywała w sieci. Jeszcze wcześniej odbyła podróż do Stanów Zjednoczonych, co prawda w celach zawodowych, ale jak się okazuje, nie zabrakło jej czasu na zwiedzanie USA. Na instagramowym profilu niemal od razu pojawiły się ujęcia z Nowego Jorku i Chicago.

Katarzyna Cichopek wybrała się na urlop do Rzymu
Katarzyna Cichopek wybrała się na urlop do RzymuTRICOLORS/EAST NEWSEast News

Katarzyna Cichopek zwiedza Rzym w stylowej narzutce

Katarzyna Cichopek należy do grona najlepiej ubranych polskich gwiazd, a jej stylizacje są zazwyczaj szeroko komentowane. Wiele kobiet podkreśla, że jest dla nich modową inspiracją. Można to chociażby zobaczyć, czytając komentarze pod postami.

Aktorka chętnie wybiera casualowe stylizacje. Zdecydowanie uwielbia sukienki, zarówno mini, midi, jak i maxi. Poza tym w jej garderobie nie brakuje marynarek, modnych dżinsów i spodni z szeroką nogawką. Katarzyna Chichopek zdecydowanie nie boi się intensywnych kolorów, które łączy z tymi nieco stonowanymi.

Na zwiedzanie Rzymu aktorka wybrała kolorową, plecioną narzutkę odznaczającą się wiązaniem w talii. Do tego dobrała biały golf oraz dżinsy. Całość okazała się niezwykle idealnym połączeniem. W ten sposób powstał stylowy i wygodny outfit.

Post Katarzyny Cichopek jak zwykle spotkał się z odzewem fanów, którzy nie szczędzili miłych słów. "Pięknie Pani wygląda, widać szczęście na twarzy", "Uwielbiamy Państwa uśmiechy i pozytywną energię", "Cudownie", "Piękna para" - czytamy na Instagramie.

***

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 87: Maciej MusiałowskiINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas