Reklama

Katarzyna Cichopek zachwyca się wystawą

Katarzyna Cichopek wraz z całą rodziną wybrała się do Grecji, kiedy w tym kraju dochodziło do pożarów, w których ginęli ludzie. Na szczęście, aktorka wypoczywała w innej części państwa.

Na swoim Instagramie zamieściła kontrowersyjny wpis, w którym wyraziła współczucie dla ofiar oraz ich rodzin. "Kurcze..głupio mi tak wrzucać radosne zdjęcia z moich greckich wakacji, kiedy obok na Krecie i w Atenach rozgrywa się taka tragedia..jestem myślami ze wszystkimi, którzy teraz przeżywają dramat..." (pis.org.) - napisała pod zdjęciem, na którym szeroko się uśmiecha.

Rodzina Cichopków wróciła już do Polski i okazało się, że w Warszawie także potrafią świetnie się bawić.

Kasia wybrała się bowiem na wystawę figur stalowych do Pałacu Kultury i Nauki. W mediach społecznościowych pokazała zdjęcia, na których pozuje na słynnym tronie z "Gry o tron" oraz w samochodzie wykonanym w całości ze śrubek i innych metalowych elementów.

Reklama

Cichopek sfotografowała się także przy starym, dobrym "maluchu", czyli Fiacie 650e. "Wspomnienia wróciły. Dokładnie tak wyglądał nasz samochód, którym jeździliśmy z rodzicami i bratem nad morze. To są najlepsze wspomnienia z mojego dzieciństwa! Dziś pokazuje moim dzieciom jak wyglądała nasza rzeczywistość. Nie chcą mi uwierzyć" (pis. org.) - napisała pod zdjęciem.

Fotka uruchomiła w fanach Kasi nostalgię. Wielu z nich wspominało własne wyprawy maluchem. Też nim jeździliście?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cichopek Katarzyna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy