Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek zajada się truskawkami

Truskawki to jedne z tych owoców, których smak i zapach nierozerwalnie kojarzy się z wiosną. Nic więc dziwnego, że czekamy na nie z utęsknieniem przez cały rok. Zdjęciami z truskawkowej uczty na Instagramie pochwaliła się Katarzyna Cichopek

W tym roku wiosna wygląda inaczej niż zwykle. Z powodu epidemii koronawirusa spacery, piknikowanie i wyjazdy na majówkę trzeba było zredukować do minimum. Nie znaczy to jednak, że musimy rezygnować ze wszystkich wiosennych atrakcji.

Jedną z przyjemności, której można oddawać się bez obawy o własne zdrowie, jest smak pierwszych wiosennych warzyw i owoców. Wśród tych ostatnich królują oczywiście truskawki. Choć te słodkie owoce w marketach można kupić przez cały rok, każdy wie, że najsmaczniejsze są te krajowe, które na straganach pojawiają się właśnie w maju.

Reklama

Najwyraźniej gustuje w nich również Katarzyna Cichopek. Gwiazda na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje siedząc na balkonie i zajadając się truskawkami. "Pierwsze krajowe", napisała.

Uwagę fanów przyciągnęły jednak nie owoce, ale sukienka, którą Katarzyna miała na sobie. Prosta, biała kreacja z głębokim dekoltem i odsłaniającym nogi rozcięciem wyraźnie przypadła instagramerom do gustu. "Ładna sukienka. Gdzie pani kupuje takie piękne suknie?", "Bosko wyglądasz", pisali.


 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje