Reklama

Reklama

Katarzyna Glinka zabiera głos po zatrzymaniu partnera. „Bardzo tęsknię”

Katarzyna Glinka wraz z partnerem Jarosławem Bienieckim zaplanowali rodzinne wakacje. Sportowiec został jednak nieoczekiwanie zatrzymany na lotnisku przez Straż Graniczną, która zagroziła mu aresztem. Na Instagramie opisał historię, która mu się przytrafiła „Dzieciaki mają łzy w oczach” – zaznaczył w jednym z postów. Katarzyna Glinka zabrała głos i powiedziała, co myśli o zamieszaniu.

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki nie tak wyobrażali sobie początek wakacji

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki są parą od wielu lat. Połączyła ich wspólna miłość do sportu. Multimedalista mistrzostw Polski w biegach długodystansowych oraz aktorka postanowili wybrać się na rodzinne wakacje. Nieprzyjemny incydent, do którego doszło na lotnisku, sprawił, że Bieniecki musiał zostać w Polsce. Były sportowiec został zatrzymany przez Straż Graniczną, która zagroziła mu aresztowaniem.

Partnerowi Katarzyny Glinki zagrożono aresztem

Jarosławem Bienieckim wyjaśnił, że powodem zatrzymania okazał się niezapłacony mandat.  Nie krył oburzenia, że z powodu zaległych 100 złotych, nie może opuścić kraju i udać się na wakacje wraz z rodziną.  "Serio! Państwo, któremu płacę spore podatki od dwudziestu lat, chce mnie aresztować, bo nie umie mnie znaleźć i poprosić o 100 zł (za cokolwiek, co narozrabiałem)" - tłumaczył.

Reklama

Katarzyna Glinka wspiera partnera

Katarzyna Glinka postanowiła nie rezygnować z wakacji.  Wraz z dziećmi wsiadła do samolotu i kontynuowała podróż.  Aktorka obecnie przebywa w Czarnogórze. Na  Instagramie opublikowała zdjęcie z Bałkanów. Glinka  w prostej, granatowej sukience pozuje na tle błękitnej wody. Gwiazda "Barw szczęścia" nie wygląda  na przybitą. W opisie odniosła się do bezpośrednio do partnera.     

Partner Katarzyny Glinki szybko dołączył do rodziny. Po uregulowaniu kwoty mandatu Jarosław Bieniecki mógł w spokoju opuścić Polskę. "Szczęśliwie za kolejne 2h trafił się kolejny samolot do Podgoricy, więc szybko dołączyłem do rodziny. Już dawno tak nie docenialiśmy bycia razem - w sumie, to cenna nauka, żeby na co dzień bardziej cieszyć się tym, co mamy..." - zaznaczył. 

Przeczytaj również:

Daria Zawiałow ogłasza przerwę. Ma problemy ze zdrowiem 

Krzysztof Ibisz wziął ślub. Kim jest wybranka prezentera POLSATU?

Zobacz również: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje