Reklama

Reklama

Katarzyna Skrzynecka pozuje w bikini. Ale chuda!

Katarzyna Skrzynecka w przyszłym roku skończy 50 lat. Aktorka postanowiła ostatnio wprowadzić w swoje życie duże zmiany. Efekt? Będziecie zaskoczeni!

Skrzynecka od początku łączyła aktorstwo ze śpiewaniem. Ukończyła Akademię Teatralną i szkołę muzyczną II stopnia. Na deskach teatralnych debiutowała w, kultowym dziś, musicalu "Metro". Specjalizuje się także w rolach komediowych, w których możemy oglądać ją do dziś.

Aktorka nigdy nie stroniła od programów telewizyjnych. Wzięła udział m.in. w "Tańcu z gwiazdami" czy "Twoja twarz brzmi znajomo" (zwyciężyła w pierwszym sezonie i zasiadła za stołem jurorskim), a także w "Top Chef. Gwiazdy od kuchni".

Prywatnie pani Katarzyna jest od 10 lat żoną mistrza fitness - Marcina Łopuckiego. Mają córkę Alikię Ilię i bardzo kochają Grecję - co roku spędzają tam długie wakacje. Tym razem wybrali się jednak do Tunezji, gdzie Skrzynecka zaprezentowała odchudzoną sylwetkę!

Reklama

Aktorka postanowiła zrzucić 20 kilogramów i musimy przyznać, że idzie jej świetnie! Na diecie wegetariańskiej, na którą przeszła, schudła 14 kilogramów w 8 tygodni i pochwaliła się efektami.

Na zdjęciach w bikini pani Katarzyna prezentuje się znakomicie i wygląda na bardzo zadowoloną. Fani z kolei nie szczędzą jej komplementów i podziwiają gwiazdę za determinację.

Zobaczcie zresztą sami! Widać różnicę, prawda?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy