Katarzyna Skrzynecka z mężem na premierze

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki to wyjątkowo zgrana para w polskim show-biznesie. Para razem wychowuje śliczną, siedmioletnią dziewczynkę o egzotycznie brzmiącym imieniu - Alikii Ilii.

Skrzynecka i Łopucki pobrali się w 2009 roku w Grecji. Potem na świat przyszła ich córka. Splot pozytywnych zdarzeń w ich życiu sprawia, że para wygląda na naprawdę szczęśliwą.

Reklama

Co więcej pan Marcin zawsze podkreśla w wywiadach, że małżeństwo z Katarzyną Skrzynecką to spełnienie jego marzeń o wspaniałym życiu rodzinnym. Aktorka nie pozostaje mu dłużna i równie mocno stara się doceniać troskliwość i oddanie swojego męża.

Parze nie przeszkadza też nadmierna zazdrość. Obydwoje bardzo się przyjaźnią, szanują i ufają sobie bezgranicznie. Oboje też pokochali całym sercem słoneczną Grecję, gdzie podobno kupili nawet dom, by móc swobodnie w nim wypoczywać, gdy tylko mają na to ochotę.

Wszystko wskazuje na to, że ich małżeństwo to prawdziwa sielanka. Zresztą, ich wspólne zdjęcia też nie pozostawiają żadnych złudzeń. Katarzyna Skrzynecka zwykle wpatrzona jest w pana Marcina jak w obrazek, zawsze też mocno trzymają się za ręce.

Nie inaczej było na premierze sztuki "Seks w życiu kobiety" w Teatrze Imka. Aktorka pojawiła się na imprezie wraz ze swoim mężem w pudrowo różowym płaszczu i letniej sukience w drobny wzór.

Niestety, naszym zdaniem całą stylizacje nieco popsuły rajstopy, a właściwie ich niezbyt trafnie dobrany kolor i kończące się tuż przy kostce botki. Co myślicie o tej stylizacji aktorki?
Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje