Reklama

Reklama

Katarzyna Zawadzka i Wojciech Mazolewski rozstali się

Wojtek Mazolewski jest bardzo kochliwym mężczyzną. Właśnie ogłosił, że zakończył się jego związek z aktorką Katarzyną Zawadzką.

Z jedną z partnerek muzyk ma syna. Przez kilka lat był związany ze stylistką Mają Sablewską. Ich związek był bardzo burzliwy: w 2015 roku, podczas wycieczki do Nowego Jorku, doszło do zaręczyn. Później Mazolewski zdradził ukochaną, jednak ta postanowiła dać mu jeszcze jedną szansę. Ostatecznie doszło do rozstania, choć muzyk podobno bardzo żałował swojej decyzji.

Pod koniec 2018 roku Mazolewski ujawnił, że jego serce znowu jest zajęte. Jazzman zaczął spotykać się z 35-letnią aktorką - Katarzyną Zawadzką znaną m.in. z serialu "Prawo Agaty".

Para spędziła wspólnie święta Bożego Narodzenia. Na instagramie chwalili się zdjęciami z wyjazdu do Afryki, chętnie bywali też na branżowych imprezach.

Reklama

Podczas premiery filmu "Ciemno, prawie noc" doszło między zakochanymi do kłótni. Teraz zaś Mazolewski, w wywiadzie dla gazety "Twój Styl", przyznał, że znowu jest singlem. Jakby od niechcenia rzucił: "Jesteśmy też ojcami, a w tym momencie również samotnymi facetami, więc tematów nie brakuje", odnosząc się do relacji z Johnem Porterem.

Zawadzka nie odniosła się jeszcze do słów byłego partnera. Jesteście zaskoczeni?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Mazolewski | Katarzyna Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy