Reklama

Reklama

Katarzyna Zielińska: tym zdjęciem rozbawiła fanów

Katarzyna Zielińska lubi pokazywać na swoim Instagramie, że ma poczucie humoru i dystans do rzeczywistości.

Aktorka największą popularność zdobyła dzięki roli Marty Walawskiej w serialu "Barwy szczęścia". Na swoim koncie ma także kilka ról filmowych, m.in. w "Listach do M." i "Och, Karol 2". Widzowie dwukrotnie nagrodzili ją Telekamerą.

Reklama

Prywatnie Zielińska od 2013 roku jest żoną Wojciecha Domańskiego. Trzy lata temu na świat przyszedł syn pary - Henryk. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że pielęgnowanie życia rodzinnego jest dla niej priorytetem.

Jak już wspominaliśmy, pani Kasia robi wszystko, by rozbawić swoich fanów. Na jej profilu znajdziemy zdjęcia z głupimi minami, zabawne podpisy, a także fotografie z przeszłości.

Ostatnio Zielińska zamieściła na Instagramie fotkę, do której pozuje z koleżanką po fachu - Elżbietą Romanowską. Okazuje się, że panie dzieli olbrzymia różnica wzrostu, potęgowana na dodatek przez buty na bardzo wysokim obcasie, które założyła wyższa z nich. Podpis do fotografii brzmi: "Modelki do wzięcia".

Fani oczywiście natychmiast zareagowali na nietypowe zdjęcie. "Obie fantastyczne!", "Obłędne", "Super! I pięknie i z dystansem", "Idealny przykład, że piękno nie ma rozmiarów" czy "O kurczę... Flip i Flap w damskiej wersji. Cudne jesteście dziewczyny" - pisali.

My też jesteśmy pod wrażeniem!


Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje