Reklama

Reklama

Katie Price opublikowała zdjęcie córki

Katie Price już wiele razy była krytykowana za to, że swojej dziewięcioletniej córce Princess, pozwala nosić makijaż i „dorosłe ciuchy”. Jednak zdjęcie które celebrytka opublikowała niedawno na Instagramie, wywołało prawdziwą burzę.

Katie Price nie należy do tych celebrytów, którym zależy na ochronie wizerunku dzieci. Gwiazda nie tylko pokazuje się ze swoimi pociechami na czerwonym dywanie, ale również publikuje ich wizerunki w mediach społecznościowych. Szczególnie często pokazuje fotki dziewięcioletniej córeczki - Princess.

Niedawno Katie opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym Princess wygląda na dużo starszą dziewczynkę. Jej fryzura, makijaż, ubranie i poza, kojarzą się raczej z nastolatką niż z dzieckiem. Nie spodobało się to części internautów.

 - Nigdy nie zamieszczam zdjęć dzieci w mediach społecznościowych (...). Pozwól dzieciom być dziećmi.

Reklama

 - O, to ona już skończyła 18 lat?

 -Piękna dziewczynka, ale to zdjęcie jest zbyt sugestywne.  Przepraszam, ale to za dużo - pisali internauci w komentarzach.

Jednak pod zdjęciem pojawiły się też pozytywne opinie, w których użytkownicy Instagrama zachwycają się urodą dziewczynki.

A co wy myślicie o tym zdjęciu? Piękne czy kontrowersyjne? A może jedno i drugie...
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje