Reklama

Reklama

Katie Price przesadziła z operacjami plastycznymi?!

Katie Price była wielką gwiazdą. W latach 90. panowie wzdychali do jej zdjęć, które pojawiały się na okładkach najbardziej popularnych, męskich magazynów. Olśniewała urodą i figurą, jednak, gdy lata mijały, ona zaczęła przesadzać z poprawianiem urody. Trudno uwierzyć w to, jak wygląda dziś.

Katie Price i jej operacje plastyczne

Świat poznał piękną Katie Price w 1996 roku. Modelka pojawiła się w gazecie "The Sun" pod pseudonimem Jordan. Ale już wtedy nie była zadowolona ze swojego wygląda, chociaż Brytyjczycy oszaleli na jej punkcie. 

Katie na pierwszą operację plastyczną przeszła w wieku 19 lat. Wtedy to zdecydowała się na powiększenie piersi. Potem już sukcesywnie z biegiem lat decydowała się na następne zmiany w swoim wyglądzie. 

Gościła na okładkach największych magazynów dla panów, gdzie prezentowała swoje wdzięki. 

Dziś patrząc na jej stare zdjęcia, trudno ją poznać. Obecnie gwiazda ma 43 lata i sama utrzymuje, że nie jest uzależniona od operacji plastycznych. Jej fani mają jednak inne zdanie. 

Prócz powiększania piersi i botoksu, gwiazda zrobiła sobie również  liposukcję całego ciała, brazylijskie podniesienie pośladków, a także lifting oczu i ust.

Katie uznaje, że jej zamiłowanie do operacji jest całkiem normalne. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Katie Price zaręczyła się z kochankiem. Wciąż jest żoną innego!

Katie Price w ciąży?! Pojawił się wymowny wpis! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katie Price

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy