Reklama

Reklama

Kelly Rowland o ciąży Beyonce

​Kelly Rowland twierdzi, że nie traktuje swojej przyjaciółki Beyonce jak kobiety w ciąży.

35-letnia piosenkarka oczekuje bliźniąt ze swoim mężem Jay Z - z którym ma już 5-letnią córkę Blue Ivy - i pomimo, że urodzi w przeciągu kilku miesięcy, jej bliska przyjaciółka i była członkini zespołu Destiny's Child Kelly twierdzi, że jej najbliższe otoczenie nie traktuje jej inaczej z tego powodu.

W rozmowie z 'Entertainment Tonight' na Wearable Gala w Los Angeles Kelly (36 l.) powiedziała: "Ona lubi się bawić. Więc nie traktujemy jej jakoś specjalnie, jak kobiety w ciąży! Ona po prostu uwielbia zabawę!"

Piosenkarka 'Motivation' - która ma 2-letniego syna Titana ze swoim mężem Timem Witherspoonem - pojawiła się w pięknej szyfonowej sukni, której zdjęcie pokazała na Instagramie jeszcze przed pojawieniem się na czerwonym dywanie.

Na imprezie pojawiła się też Beyonce, która ubrana była w czerwoną suknię oraz dopasowany kolorystycznie wianek, a także trzecia członkini byłego zespołu Destiny's Child - Michelle Williams oraz matka Beyonce, Tina Knowles, która zorganizowała to modowe wydarzenie. Przyjaciele i rodzina Beyonce kierowali w jej stronę same ciepłe słowa, a Michelle chwaliła autorkę 'Halo' za inspirowanie innych kobiet w ciąży. Powiedziała: "Ona pokazuje wszystkim innym matkom, że mogą być sobą i że są silne, ponieważ wiele z nich często nie czuje się dobrze, będąc w ciąży."

Reklama

W międzyczasie, 63-letnia Tina - która ma także córkę Solange Knowles - wyjawiła swoje podekscytowanie na dwójkę nowych wnucząt.

Powiedziała: "Jestem bardzo podekscytowana. Nie mogę się doczekać. Beyonce i Jay są wspaniałymi rodzicami. Ona jest świetną mamą, ma mnóstwo cierpliwości i jest kochająca. To, czego ja nauczyłam moje dzieci to, że najbardziej liczy się wnętrze, a nie to jak wyglądamy na zewnątrz. Widzę jak ona przekazuje tę wiedzę dalej i jestem z tego naprawdę dumna."

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama