Reklama

Reklama

Kendall Jenner twierdzi, że ma paranormalne zdolności

Kilku jasnowidzów powiedziało modelce, że ma dar.

Na swojej stronie internetowej KendallJ.com napisała: - Przysięgam, od małego miałam wyczulony zmysł percepcji. Zawsze miałam dobrą intuicję. Siedmiu jasnowidzów powiedziało mi, że mam zdolności paranormalne! Można nauczyć się, jak radzić sobie w tym szalonym świecie, a ja bazuję na mojej intuicji.

Kendall przyznała, że jest ostrożna w stosunku do ludzi, ale jest bardzo lojalną przyjaciółką.

Wyjaśniła: - Nie potrafię od razu zaufać ludziom, ale jeśli już tak się stanie, to jestem bardzo lojalna i otwarta - tak jak kot!

Kendall przyznała w ostatnim odcinku show "Z kamerą u Kardashianów", że jest zazdrosna, gdy jej siostry - Kourtney Kardashian, Kim Kardashian West, Khloe Kardashian, i Kylie Jenner - spędzają wspólnie czas, gdy ona pracuje.

Po powrocie z sesji zdjęciowej do domu w Los Angeles powiedziała siostrom: - Denerwuję się, gdy wszystkie jesteście w mieście i nie spędzacie ze mną czasu. Zapominacie o mnie... Nie chcę, żebyście zapomniały o mnie przez mój natłok pracy.

Matka pięknej brunetki - Kris Jenner - wsparła Kendall i poprosiła inne córki, aby okazały jej wsparcie.

Kris powiedziała córkom: - To ważne, abyście okazywały jej więcej miłości, gdy wraca do domu.

W kolejnej części odcinka siostry zaplanowały powitalne przyjęcie dla Kendall - zakradły się do jej domu i udekorowały go.

Podczas przyjęcia Kourtney (37 l.) zapewniła Kendall, że bardzo chcą z nią spędzać czas, a Kim (35 l.) dodała, że nie chcą, aby Kendall czuła się wyobcowana.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy