Reklama

Reklama

Kendall Jenner wspomina swój pierwszy pocałunek

Kendall Jenner przeżyła swój pierwszy pocałunek pod prysznicem.

20-letnia modelka zainicjowała grę w Prawdę Czy Wyzwanie, aby móc zbliżyć się do swojej "miłości", ale nie mogła znaleźć odosobnionego miejsca, aby pocałować kolegę z klasy, ponieważ jej młodsza siostra Kylie Jenner ciągle ich "szpiegowała".

Jak wyjawiła na swojej aplikacji: "Ten pocałunek był z chłopcem, który był moją wielką miłością - pozdrowienia dla Chada Wilcoxa! Byłam w nim zakochana bardzo długo.

- Byliśmy w domu mojej mamy i graliśmy w Prawdę Czy Wyzwanie - oczywiście do momentu, kiedy ktoś musiał pocałować drugą osobę.

Reklama

- Kylie była bardzo ciekawska, więc musieliśmy się ukrywać w sekretnych miejscach, jak na przykład na trampolinie - a Kylie nadal nas szpiegowała, wyskakując zza drzew, lol.

- Wyganialiśmy ją, krzycząc 'Idź stąd!', na co ona 'Co robicie?!?' Wszędzie za nami chodziła, do salonu, potem do sypialni.

Ostatecznie para znalazła kryjówkę w łazience - ponieważ miała w drzwiach zamek.

Kendall kontynuowała: - W końcu schowaliśmy się w mojej łazience, poniważ jako jedyna miała zamek w drzwiach! I udało nam się przejść do pocałunku z gry Prawda Czy Wyzwanie.

Moja koleżanka Jessica i ja, nie chciałyśmy tego robić, wzajemnie się obserwując, więc ja i Chad weszliśmy pod prysznic i schowaliśmy się za jego zasłoną. I tam dokonał się mój pierwszy magiczny pocałunek!

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy