Reklama

Reklama

Kendall Jenner zapozowała w bikini. Tak zareagowali internauci

Kendall Jenner należy do grona najpopularniejszych modelek na całym świecie. Jej codzienność w mediach społecznościowych śledzi 251 mln osób, więc nic dziwnego, że chętnie publikuje posty. Zazwyczaj pokazuje efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych, ale na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć zrobionych po pracy. Tym razem modelka zapozowała w bikini, a jej figura zwróciła uwagę internautów. Spójrzcie na te zdjęcia!

Kendall Jenner w mediach społecznościowych

Kendall Jenner od kilku lat podbija wybiegi najsławniejszych domów mody. Jest uznawana za najlepiej opłacaną modelką na całym świecie, a jej kariera cały czas prężnie się rozwija. Kendall Jenner, zanim została modelką, popularność zyskała za sprawą reality show "Keeping Up With the Kardashians". To dzięki programowi rodzinna Kardashian-Jenner zarobiła miliony dolarów i zyskała rzeszę fanów na całym świecie.

Modelka dorastała na oczach widzów, a jej codzienność obserwowały miliony osób. Obecnie nie pokazuje życia prywatnego w mediach społecznościowych. Dzieli się jedynie ujęciami z pracy lub wakacji. Chętnie pozuje w skąpych strojach i odsłania ciało. 

Reklama

Kendall Jenner zapozowała w bikini

Kendall Jenner podobnie jak jej siostry nie ma problemu z publikowaniem zdjęć w bieliźnie, bikini i skąpych strojach. Każda z nich może pochwalić się idealnymi sylwetkami, dlatego też w mediach społecznościowych nie brakuje ujęć, na których odsłaniają ciała. 

Tym razem modelka postanowiła zapozować w czerwonym bikini. Fotografię, na której uśmiecha się od ucha do ucha, wrzuciła do sieci, a internauci jak zwykle zareagowali. W poście Kendall Jenner zamieściła jeszcze jedno zdjęcie, które dokładnie pokazuje figurę modelki. 

Na komentarze internautów nie trzeba było długo czekać. Pojawiły się ich tysiące, a modelka została wręcz zasypana komplementami. "Jak zawsze przepiękna", "Doskonała" - pisali fani. 

***

Zobacz także:

Justyna Steczkowska świętuje 50. urodziny. Jak rozwijała się kariera popularnej piosenkarki?

Izabela Janachowska poleciała na wakacje z kosztownym bikini pod pachą. Robi wrażenie?

Kim Kardashian znów kusi. Internauci zachwyceni!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kendall Jenner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy