Reklama

Reklama

Khloé Kardashian dorastała w cieniu sióstr

Gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" wyznała, że gdy chodziła do szkoły, cały czas była porównywana do swoich starszych sióstr.

- Cieszyłam się, że miałam przy sobie Kim i Kourtney, ale czasami było ciężko. Gdy ja poszłam do szkoły, one już ją ukończyły, ale pamiętam, jak nauczyciele cały czas pytali: Jesteś ich siostrą? Nie miałam własnej tożsamości i byłam z nimi porównywana - wyznała.

31-letnia celebrytka miała wiele problemów związanych ze szkołą. Kiedyś nawet zapisała się do szkoły Alexandria Academy, fałszując podpis swoich rodziców

Na swojej stronie internetowej napisała:  - Chodziłam do liceum Marymount, gdy Kim i Kourtney już je ukończyły. Czułam się samotna i nie miałam przy sobie nikogo. Było mi ciężko, więc wypisałam się z tej szkoły, fałszując podpis rodziców i zapisałam się do Alexandria Academy. Mój tata był wściekły, gdy się o tym dowiedział. Byłam przerażona i cała się trzęsłam.

- Szkoła Alexandria Academy nie jest szkołą z internatem. Wszyscy nauczyciele indywidualnie podchodzą do każdego ucznia. Potrzebowałam tego. Nie znałam tam nikogo. Wiedziałam, że poprzednia szkoła nie była dla mnie. Zakończyłam nową szkołę z wyróżnieniem, co nie udałoby mi się w tradycyjnej szkole.

Khloé wyznała wcześniej, że nigdy nie myślała o sobie jako o "grubej siostrze".

Powiedziała: - To zabawne, ponieważ nie myślałam tak o sobie. Nie myślałam, że jestem tą grubą, dopóki ludzie nie zaczęli mnie tak nazywać. Wtedy zaczęłam się zastanawiać, czy tak rzeczywiście jest. Nie sądziłam, że jestem gruba.

- Teraz zdałam sobie sprawę z tego, że wtedy mój styl życia nie był zdrowy, ale... Chyba każdy wie, co oznacza słowo 'gruby'. Wydaje mi się, że nie byłam gruba, tylko nie odżywiałam się zdrowo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje