Reklama

Reklama

Khloé Kardashian eksponuje szczupłą sylwetkę. Postawiła na obcisły strój!

Khloé Kardashian w ostatnim czasie skupiła się na treningach, by uzyskać wymarzoną sylwetkę. Celebrytka zgubiła zbędne kilogramy i obecnie chętnie podkreśla figurę obcisłymi strojami. Tym razem Khloé Kardashian pokazała się w różowej stylizacji, a jej fani nie mogli oderwać od niej wzroku.

Khloé Kardashian chwali się efektami ciężkich treningów

Khloé Kardashian sławę przyniosło rodzinne reality show "Keeping Up With the Kardashians". Jej popularność nie słabnie i jest znana niemal na całym świecie. 

Celebrytka przez lata musiała mierzyć się ze złośliwymi komentarzami dotyczącymi wagi i porównywaniami do sióstr. W ostatnim czasie Khloé Kardashian jeszcze bardziej skupiła się na siłowni i zaczęła coraz ciężej trenować. 

Efektami treningów celebrytka chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu nie brakuje ujęć w obcisłych strojach, które dokładnie podkreślają jej kształty.

Reklama

Khloé Kardashian postawiła na róż

Khloé Kardashian regularnie publikuje nowe zdjęcia w mediach społecznościowych. Między rodzinnymi ujęciami można znaleźć kadry, na których chętnie odsłania ciało. 

Tym razem na jej profilu pojawiło się zdjęcie w różowej stylizacji. Celebrytka postawiła na obcisłe body i długie, metaliczne spodnie. Khloé Kardashian dobrała do tego szpilki w tym samym kolorze.

Stylizacja dokładnie wyeksponowała nie tylko szczupłą sylwetkę celebrytki, ale także biust. Internauci nie mogli oderwać wzroku od Khloé Kardashian i wręcz zasypali ją komplementami. "To twój kolor", Przepięknie", "Rewelacyjnie wyglądasz" - można przeczytać pod zdjęciem.

***

Zobacz także:

Julia Wieniawa z odsłoniętym dekoltem na premierze płyty. "Kończę pewien etap". Teraz będzie jeszcze odważniej?

Daphne Joy pozuje na tle lazurowej wody. „Kobieta z ciałem bogini” 

Celia Krychowiak w skąpym bikini. Co za ciało!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Khloe Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama