Reklama

Celia Krychowiak w skąpym bikini. Co za ciało!

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak podróżują właśnie po Ameryce Południowej. Swoją wyprawę skrzętnie relacjonują w mediach społecznościowych, raz za razem dostarczając fanom kolejnych zdjęć. Wśród nich nie brakuje tych naprawdę gorących. Takie opublikowała właśnie żona Grzegorza Krychowiaka.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat tworzą dziś jedną z najpiękniejszych par. Modelka i piłkarz poznali się 11 lat temu. Ona miała wówczas 19 lat, zaś on 21. Razem weszli w dorosłe życie, ciesząc się wspólnymi chwilami aż do dzisiaj.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka Polsatu: "Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami"

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak na rajskich wakacjach

W 2019 roku Celia i Grzegorz powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Wkrótce stali się jedną z najbardziej rozpoznawalnych par show-biznesu i polskiego sportu.

Reklama

Małżeństwo stara się spędzać wspólnie jak najwięcej czasu. Gdy Grzegorz Krychowiak nie ma żadnych zawodowych zobowiązań, para pakuje walizki i wyjeżdża w nieznane. Spędzili właśnie wspaniałe chwile w Ameryce Południowej.

Zobacz również: Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Celia Krychowiak zaszalała. Pokazała się w skąpym bikini

Celia Krychowiak systematycznie raczy fanów kolejnymi zdjęciami z wyjazdu. Żadne nie dostarczyło jednak internautom tyle emocji, ile fotografia w skąpym bikini.

Modelka prezentuje na niej niezwykle umięśniony brzuch. Co za figura!

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz – prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Celia Jaunat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy