Reklama

Reklama

Khloe Kardashian prawdopodobnie spotyka się z Odellem Beckhamem Juniorem

Przyłapano ich razem na imprezie!

31-letnia gwiazda reality show była widziana w poniedziałek (30.05.2016) razem z 23-letnim zawodnikiem amerykańskiego futbolu na imprezie Drake'a z okazji Memorial Day w jego posiadłości Hidden Hills.

W rozmowie z "TMZ" źródło podało, że para była sobą bardzo zainteresowana i zachowywała się, jakby łączyło ją coś więcej.

Odell, który gra dla New York Giants, wyznał wcześniej, że mieszka z Drakiem, gdy ma przerwę od futbolu.

Powiedział: - To jest mój przyjaciel. Jego sposób myślenia jest taki sam jak mój, chce tylko sukcesu, chce być najlepszy. Nadajemy na tych samych falach.

Zanim pojawiły się plotki o jego romansie z Khloe mówiło się, że sportowiec spotyka się z Zendayą, która śmiała się, że Odell musiał najpierw zostać przesłuchany przez jej ojca Kazembe Ajamu Colemana.

Zapytana o to, czy spotyka się ze sportowcem, odpowiedziała: - Obecnie jest przesłuchiwany.

Dodała: - Nie byliśmy na randce. Wzięliśmy razem udział w kilku imprezach, ponieważ się przyjaźnimy. Byliśmy z grupą wielu naszych znajomych.

- Ale jest jedna rzecz. Nawet jeśli coś z tego wyjdzie, to najpierw będzie musiał zmierzyć się z moim tatą. To, że jesteś zawodnikiem futbolu nie oznacza, że możesz pominąć starcie z tatą. On na to nie pozwoli.

Mówi się, że podczas imprezy u Drake'a z okazji Memorial Day została wezwana policja, ponieważ doszło do bójki.

Sąsiedzi skarżyli się na hałas dochodzący z posiadłości rapera pomiędzy godziną 21, a 22:30. Na nagraniu video widać również bójkę grupki kobiet.

"TMZ" podaje, że wiele kobiet przybyło do posiadłości Hidden Hills, a "impreza wymknęła się spod kontroli i doszło do bójek".

Widziano również sanitariuszy, ale na szczęście nikt nie doznał obrażeń.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje