Reklama

Kim Kardashian kusi na Instagramie. „Marzenia się spełniają”

Kontrowersje wokół Kim Kardashian nie milkną. Niedawno „Sports Illustrated” postanowił umieścić, pozującą w skąpym bikini gwiazdę, na okładce. Na magazyn spadła fala hejtu. Wszystko za sprawą wcześniejszych deklaracji, iż będzie on promował jedynie „naturalne modelki”. Tymczasem Kim Kardashian pochwaliła się kolejnymi ujęciami z sesji, wprawiając w zachwyt internautów. Deklaruje również, że udział w niej był spełnieniem jej marzeń.

Kim Kardashian należy do grona tych gwiazd, które uwielbiają eksponować w internecie zdjęcia swojego umięśnionego ciała. Co więcej, celebrytka często może liczyć na okładki w różnych pismach. Pojawiła się już między innymi na okładce "Vogue’a", by teraz zabłysnąć na pierwszej stronie "Sports Illustrated". Efekty sesji są zaskakujące.

Zobacz również: Pierwsza modelka Sport Illustrated pozuje z widoczną blizną po cesarce!

Reklama

Kim Kardashian w "Sports Illustrated". Pozuje w skąpym bikini

Magazyn "Sports Illustrated" ogłosił, że Kim Kardashian będzie jedną z czterech kobiet, które zagoszczą na okładce pisma. Obok celebrytki na zdjęciach pojawi się również mama Elona Muska, piosenkarka Ciara i modelka Yumi Nu.

Premiera okładki wywołała jednak spore kontrowersje. Kilka miesięcy temu magazyn deklarował bowiem, iż zamierza promować kobiety, które można naśladować oraz "naturalne modelki", w urodę których nie ingerował żaden chirurg. Internauci są podzieleni. Większość wskazuje, iż Kim Kardashian nie jest do tego odpowiednią osobą.

Zobacz również: Rhian Sugden znów kusi. Fani nie kryli zachwytu!

Kim Kardashian kusi na Instagramie

Tymczasem Kim Kardashian pochwaliła się kolejnymi efektami sesji dla "Sports Illustrated". Gwiazda pozuje w skąpym, czarnym bikini, po raz kolejny prezentując swoje umięśnione ciało.

"Marzenia się spełniają" - napisała pod fotografią gwiazda.

Internauci są pod wrażeniem formy celebrytki, zasypując ją w komentarzach komplementami. Kim Kardashian ma 41 lat i urodziła dwójkę dzieci, a wciąż zachwyca!

Zobacz również: Jest córką Ukrainki i Rosjanina, a na Eurowizji reprezentowała Polskę. Mówi o nienawistnej grze między narodowościami

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama