Reklama

Reklama

Kim Kardashian West jest wdzięczna za kochającego męża, szczęśliwą córkę i wspaniałą mamę

35-letnia ciężarna gwiazda reality show z okazji Święta Dziękczynienia napisała na swojej stronie internetowej za co jest wdzięczna.

35-letnia ciężarna gwiazda reality show, która razem z mężem Kanye Westem ma dwuletnią córkę North, z okazji Święta Dziękczynienia napisała na swojej stronie internetowej za co jest wdzięczna, a inni członkowie rodziny dołączyli się do listy.

Święto Dziękczynienia jest dniem, który powinniśmy spędzić z całą rodziną, jedząc pyszne potrawy i będąc wdzięcznymi za wspaniałe rzeczy, które nam się przytrafiły. Ja jestem wdzięczna za następujące rzeczy. 1. Miłość najwspanialszej matki na świecie; 2. Kochającego męża; 3. Szczęśliwą córkę; 4. Syna, który niebawem się urodzi; 5. Możliwość pracowania nad projektami, które uwielbiam; 6. Siostry, które będą przy mnie niezależnie od wszystkiego; 7. Moje zdrowie - nigdy nie biorę tego za pewnik; 8. Wieloletnich przyjaciół z całego świata; 9. Moich fanów, którzy są lojalni i pełni pasji; 10. Siostrzenice i siostrzeńców, które zawsze poprawiają mi humor i są najlepszymi przyjaciółmi North.

Reklama

Siostry Kim również zamieściły na swoich stronach podobne wpisy.

Khloe Kardashian napisała: - Bez mojej szalonej, chaotycznej i wspaniałej rodziny nie wiem jak poradziłabym sobie w wielu trudnych sytuacjach, które przyniósł ten rok. Każdego wieczoru dziękuję Bogu za ludzi, którzy okazują mi wsparcie i bezwarunkową miłość.

Kendall Jenner dodała: - Jesteśmy szczęściarzami, ponieważ nasza rodzina jest ze sobą bardzo zżyta, mimo iż jest nas tak dużo. Wiem, że wiele osób nie ma tak dobrych relacji z rodziną, a my naprawdę jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. To bardzo rzadkie.

Najmłodsza z sióstr - Kylie Jenner - napisała o miłości do swoich pupili, rodziny i przyjaciół.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy