Reklama

Reklama

Kim Kardashian wychwala figurę swojej siostry Khloe

Khloe Kardashian jest autorytetem Kim Kardashian jeśli chodzi o figurę.

Gwiazda "Z Kamerą u Kardashianów" stara się brać przykład ze swojej młodszej siostry, jeśli chodzi o ćwiczenia.

W rozmowie z magazynem ''People" powiedziała: - Ona ćwiczy w specjalnym kombinezonie, który zakłada pod ubranie. Jest bardzo zdeterminowana.

- Widziałam ją nago dwa dni temu, kiedy się przebierała i dosłownie powiedziałam 'Jesteś moim autorytetem, chcę mieć takie ciało!' Ona nigdy nie wyglądała lepiej."

W międzyczasie Khloe wyjawiła wcześniej, że zaczęła chodzić na siłownię, aby wyjść z "ciemnego i toksycznego" domu, jaki dzieliła z Lamarem Odom.

Powiedziała:

Reklama

- Mój dom był ciemny i toksyczny. W tamtym czasie moja rodzina nie wiedziała przez co przechodzę. To był mój największy sekret. Potrzebowałam miejsca, do którego mogłam po prostu uciekać.

- Na siłowni był telewizor i mogłam oglądać 'The Real Housewives', podczas treningu. Nikt do mnie nic nie mówił. Uwielbiałam ten rodzaj samotności i spokoju.

"Nigdy nie myślałam o kilogramach. Kiedy zdałam sobie sprawę, że zaczynam zrzucać z wgi, zaczęłam też zdrowiej się odżywiać."

31-letnia gwiazda uważa się też za "bestię", jeśli chodzi o ćwiczenia.

Dodała: - Na siłowni jestem bestią. Lubię rywalizację i lubię się pocić.

- To super, że mogę ćwiczyć razem z Kourtney. Kim zadziera nosa i jest super słodka i piękna, podczas gdy ja i Kourtney dajemy z siebie wszystko na siłowni. Jesteśmy złośliwe wobec siebie, mówimy sobie na przykład 'Ojej, twój tyłek zwisa bardzo nisko! I ramiona też!

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje