Reklama

Reklama

Kim Kardashian wyjdzie za mąż jeszcze w tym tygodniu!

Kim Kardashian i Kanye West przesunęli datę ślubu. Ceremonia, do której przygotowania były szczegółowo opisywane przez media na całym świecie odbędzie się już w tym tygodniu, a nie jak zapowiadała para, 24 maja.

Wygląda na to, że zakochana para cały czas nie może się zdecydować, gdzie, jak i kiedy wymienić się obrączkami. Najpierw były spory o rozmiar uroczystości - Kanye marzył o hucznej imprezie, a Kim która panną młodą zostanie już trzeci raz, chciała skromnej uroczystości. Potem problemy lokalowe - narzeczeni nie uzyskali zgody na wymarzony ślub w Wersalu i musieli zadowolić się imitującym zabytek, zbudowanym kilka lat temu zamkiem. Teraz zakochana para postanowiła przyspieszyć ślub. Ceremonia ma odbyć się nie tak jak zapowiadali 24 maja, ale już w tym tygodniu.

Reklama

Jak czytamy na portalu TMZ.com, Kim i Kane mają wziąć ślub za zamkniętymi drzwiami. Para zażyczyła sobie utajnienia dokumentów ślubnych.  Gwiazdy nie będą nawet musiały udawać się do urzędu stanu cywilnego, urzędnik pojawi się w ich domu i tam tez zostaną podpisane odpowiednie dokumenty.

Młoda para nie zrezygnuje jednak z fanfar, a dwustu zaproszonych na francuskie wesele gości nie musi odwoływać planów. Impreza ma odbyć się zgodnie z zapowiedziami.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy