Reklama

Kim Kardashian zapozowała nago, aby udowodnić, że nie udaje ciąży

34-letnia gwiazda, która jest w drugiej ciąży z mężem Kanye Westem umieściła na swoim Instagramie nagie zdjęcie, aby uciąć krytykę jej zmieniającej się figury.

Podpisała je w następujący sposób: "Najpierw wszyscy mówią, że jestem zbyt szczupła i udaję ciążę. Teraz twierdzą, że jestem gruba i też udaję. Czasem ktoś zrobi mi zdjęcie gdy jestem przed jedzeniem i wtedy wyglądam szczuplej, czasem po jedzeniu i wtedy wyglądam grubiej. Tak już jest."

Piękność znana z reality show "Z kamerą u Kardashianów", która wyznała wcześniej, że po urodzeniu North w 2013 roku miała problemy z ponownym zajściem w ciążę, pokazała na zdjęciu swój ciążowy brzuszek, aby udowodnić wszystkim, że naprawdę jest w ciąży.

Piękna brunetka napisała: "Wydaje mi się, iż wszyscy znają mnie na tyle dobrze, że wiedzą, że gdybym wynajęła surogatkę, to udokumentowałabym cały proces. Każde ciało jest inne, tak samo jak każda ciąża! Nauczyłam się kochać moje ciało na każdym etapie ciąży! Wiem, że będę jeszcze większa i to jest piękne!"

Kim, która razem z raperem znanym z hitu "All Day" spodziewa się pierwszego syna, przyznała również, że cieszy się, iż stan jej zdrowia jest lepszy niż wtedy, gdy była w ciąży z North.

Dodała: "Mam szczęście, że znów jestem w ciąży i cieszę się, że tak nie puchnę! Podobno gdy się oczekuje syna, to ciało inaczej znosi ciążę niż w przypadku córki! Jestem wdzięczna Bogu za ten cud i nieważne jakie komentarze będę nadal słyszeć, nie obchodzą mnie one!"

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy