Reklama

Kinga Rusin ostro o TVP!

Kinga Rusin jest jedną z gwiazd, które nie boją się wyrażać swojego zdania, nawet gdy jest ono kontrowersyjne. Po odejściu Marzeny Rogalskiej ruszyła fala komentarzy, również tych dotyczących Telewizji Polskiej. Także Kinga zabrała w tej sprawie głos.

Gwiazda TVN Kinga Rusin jest jedną z osób, które po odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP, zabrała głos. 

Sama w sierpniu 2020 roku odeszła z telewizji, lecz odbyło się to w przyjacielskiej atmosferze, bez skandalu. 

Dziennikarka nigdy nie ukrywała swoich poglądów politycznych, jak również tego, że nie chciałaby pracować dla Telewizji Polskiej. 

W obszernym wpisie zwróciła się do gwiazd TVP i nie szczędziła krytyki tym, którzy właśnie tam rozwijają swoją karierę. 

"Uff... podobno Agustin, Tomek, Joanna etc. definitywnie odcinają się od kolegów z tvp info i 'dziennikarzy' Wiadomości, pracujących w tej samej co oni stacji. Odcinają się od szczucia, propagandy i kłamstwa - i tego całego syfu, bo są w tvp 'tylko dla rozrywki'. Brawo! Ulżyło mi i milionom obywateli. 

To żart, jakby ktoś nie zrozumiał... Nie ma i nie będzie takich deklaracji ze strony gwiazd TVP. Po pierwsze nie uszłoby im to na sucho, po drugie od tego nie da się po prostu odciąć. Nie po nagonce na Adamowicza, sędziów, lekarzy, protestujące kobiety. A więc, drogie dzieci, lekcja na dziś prosto 'z podręcznika ministra Czarnka': rozrywka jest najważniejsza! A całą resztą zajmą się specjaliści od propagandy. 

Wy tylko udawajcie, że nic nie widzicie i nic nie słyszycie - bądźcie mili i ładnie się uśmiechajcie ku radości widzów. Niech im będzie z nami dobrze! Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też pozdrawiam, o ile jeszcze tam wiszą!" - napisała dosadnie Kinga. 

W komentarzach nie zabrakło słów poparcia dla tak stanowczej postawy Kingi. 

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TVP | Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy