Reklama

Klaudia Halejcio pokazała urocze zdjęcie córki!

Klaudia Halejcio niedawno po raz pierwszy została mamą. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć córeczki. Tym razem aktorka pochwaliła się efektem świątecznej sesji. Spójrzcie tylko na to zdjęcie!

Kaludia Halejcio należy do grona polskich gwiazd, które są aktywne w mediach społecznościowych. To właśnie za ich pomocą można dowiedzieć się, co aktualnie słychać u aktorki. Klaudia Halejcio dzieli się swoimi przemyśleniami i rodzinnymi ujęciami. Aktorka postanowiła nawet nagrywać zabawne filmy na TikToku. Jej nagrania oglądają tysiące użytkowników.

Klaudia Halejcio w czerwcu 2021 roku przywitała na świecie pierwsze dziecko. Od pewnego czasu to właśnie Nel jest gwiazdą na Instagramie mamy. Nie mogło więc zabraknąć zdjęć w świątecznym klimacie. Aktorka postanowiła opublikować efekt sesji na tle choinki. 

Reklama

Fani Klaudii Halejcio nie szczędzili miłych słów. W mig pojawiło się mnóstwo komentarzy. Nie zabrakło głosów, że Nel jest podobna do taty oraz komentarzy, że jest piękna jak mama. 

Chwilę wcześniej aktorka opublikowała zdjęcie partnera z córeczką. Tam również fani zachwycali się dziewczynką. "Miłość ojców do swoich malutkich córeczek jest piękna, Nel jest przesłodka" - można przeczytać pod zdjęciem. 

Czytaj więcej:

Rajskie wakacje Karoliny Pisarek. "Jestem oczarowana tym miejscem!"

Maryla Rodowicz na Sylwestrze 2021. Gdzie wystąpi królowa polskiej muzyki?

Agata Młynarska pochwaliła się kolacją wigilijną i synem

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy