Reklama

Reklama

Kliknij i oglądaj

Nie ma cię w internecie? Nie istniejesz! W myśl tej zasady celebryci prześcigają się w pomysłach na atrakcyjny profil. I zamieszczają coraz więcej prywatnych zdjęć. Co pokazują?

Założenie konta na Facebooku lub Twitterze zajmuje kilka minut, a znalezienie profilu celebryty niewiele więcej. Dla gwiazd portale społecznościowe to idealny sposób, by bezpośrednio komunikować się z fanami. W końcu z popularnego "fejsa" korzysta aż 650 milionów użytkowników! Ku radości wielbicieli, sławy na bieżąco komentują wydarzenia ze swojego życia. Mało tego, do wpisów dołączają zaskakujące zdjęcia. Pokazują się w domowych pieleszach albo chwalą się wakacyjnymi wypadami, na których nie wyśledził ich żaden paparazzi. Nasze gwiazdy nie pozostają w tyle. Małgorzata Kożuchowska wrzuciła na Facebooka zdjęcia z kolacji w Nowym Jorku, na której zajadała się ostrygami. Beata Sadowska na blogu chwaliła się, że przebiegła maraton w Tokio. Mateusz Damięcki pod swoim zdjęciem ze szczytu wulkanu Maui napisał: "Lękam spojrzeć w przepaść świata ciemną". A popularność z każdym kliknięciem... rośnie.

Reklama

Beyonce to najbardziej aktywna internautka wśród gwiazd

"Trzeba było długo czekać, ale wreszcie mam swoje własne miejsce w sieci" - przyznała Beyonce (31) po uruchomieniu nowej, wyjątkowej strony internetowej. Pod adresem Iam.beyonce.com fani gwiazdy znajdą dziesiątki jej prywatnych zdjęć. "Hej świecie, tu B! To moje życie dzisiaj i na przestrzeni lat: moja rodzina, moje podróże, moja miłość" - tak artystka wita fanów. Ze zdjęć wielbiciele Beyoncé dowiedzą się m.in., jak spędziła miodowy miesiąc i jak wygląda z cygarem w ustach.

Lady Gaga pokazuje się bez makijażu

Zobaczyć Lady Gagę (26) bez ekstrawaganckiego makijażu i teatralnych stylizacji - bezcenne. Tylko czasami za pośrednictwem Twittera i Facebooka wokalistka zdradza swoje bardziej naturalne oblicze. Czy to aby naprawdę Lady Gaga?

Rihanna nie jest grzeczną dziewczynką

Po ostatniej podróży na Hawaje Rihanna(24) zamieściła w sieci galerię zdjęć, na których imprezuje, opala się w bikini i pływa topless. "Moja mama chyba by mnie zabiła, gdybym wystąpiła w rozbieranej sesji" - mówi piosenkarka. Czy na okres wakacji dostała od mamy dyspensę?

Doda prowadzi "pamiętniki" z wakacji

"Siemaaaa!!! Szybkie pakowanko i jadę do Las Vegas" - takimi wpisami na Facebooku Doda (28) informuje fanów o kolejnych zagranicznych wojażach. Oczywiście nie zapomina o fotkach. Na każdym ze zdjęć stara się emanować seksapilem. Prowokuje pozami, a czasem zabawnymi minami i gadżetami.

Andrzej Grabarczuk

Show
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Facebook | twitter | Lady Gaga | Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje