​Kossakowski załamał się po rozstaniu z Martyną? Sylwia Bomba twierdzi, że tak

Aktualizacja

Rozstanie Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej było jednym z najbardziej zaskakujących i najgłośniejszych zerwań w show-biznesie w 2021 roku. Niedawno Kossakowski współpracował z Sylwią Bombą. Celebrytka postanowiła zdradzić, jak się trzyma po rozstaniu.

Sylwia Bomba przyjaźni się z Kossakowskim od kilku lat
Sylwia Bomba przyjaźni się z Kossakowskim od kilku latJacek KurnikowskiAKPA

Sylwia Bomba mówi o Kossakowskim

Sylwia Bomba przyjaźni się od lat z Przemkiem Kossakowskim. Para miała niedawno okazję ponownie spotkać się w Krakowie, gdzie nagrywali razem audycję do programu "99 - gra o wszystko". Przyjaciele spędzili wspólnie ponad tydzień.

Celebrytka w wywiadzie dla "Faktu" postanowiła opowiedzieć, jak według niej zmienił się Przemek Kossakowski po rozstaniu.

Widziałam Przemka na planie programu i wydawało mi się, że jest po prostu smutny, że to nie jest ten Przemek, którego ja kiedyś poznałam, który zadawał dużo pytań i był wszystkich ciekawy. On zawsze stał z boku, ale przez zadawanie pytań i dociekanie, zawsze był zauważalną osobą. Zawsze się go wyczuwało. A teraz bardzo przygasł.
powiedziała Bomba w wywiadzie dla "Faktu"

Bomba miała nadzieję podróżnicza para się zejdzie

Sylwia Bomba przyznała, że nie mogła uwierzyć w rozstanie pary podróżników. Miała nadzieję, że to tylko chwilowy kryzys lub plotki, a Wojciechowska i Kossakowski szybko rozwieją wątpliwości. Tak się jednak nie stało.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski byli parą przez lata. Zaledwie trzy miesiące po ślubie postanowili się rozwieść. Sylwia Bomba uważa, że zerwanie było zaskakujące nawet dla samej pary i mocno przytłoczyło oboje.

Przemek Kossakowski o programie „Down the Road. Zespół w trasie” INTERIA.TV
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas