Reklama

Reklama

​Kossakowski załamał się po rozstaniu z Martyną? Sylwia Bomba twierdzi, że tak

Rozstanie Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej było jednym z najbardziej zaskakujących i najgłośniejszych zerwań w show-biznesie w 2021 roku. Niedawno Kossakowski współpracował z Sylwią Bombą. Celebrytka postanowiła zdradzić, jak się trzyma po rozstaniu.

Sylwia Bomba mówi o Kossakowskim

Sylwia Bomba przyjaźni się od lat z Przemkiem Kossakowskim. Para miała niedawno okazję ponownie spotkać się w Krakowie, gdzie nagrywali razem audycję do programu "99 - gra o wszystko". Przyjaciele spędzili wspólnie ponad tydzień.

Celebrytka w wywiadzie dla "Faktu" postanowiła opowiedzieć, jak według niej zmienił się Przemek Kossakowski po rozstaniu.

Bomba miała nadzieję podróżnicza para się zejdzie

Sylwia Bomba przyznała, że nie mogła uwierzyć w rozstanie pary podróżników. Miała nadzieję, że to tylko chwilowy kryzys lub plotki, a Wojciechowska i Kossakowski szybko rozwieją wątpliwości. Tak się jednak nie stało.

Reklama

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski byli parą przez lata. Zaledwie trzy miesiące po ślubie postanowili się rozwieść. Sylwia Bomba uważa, że zerwanie było zaskakujące nawet dla samej pary i mocno przytłoczyło oboje. 

Zobacz także:

Sylwia Bomba kusi w czerwonej sukience!

Martyna Wojciechowska rozpłakała się w trakcie wywiadu

Przemysław Kossakowski liczył, że sprawa ucichnie, a tu taka sensacja!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje