Kourtney Kardashian chce ograniczyć Scottowi Disickowi prawa rodzicielskie

Gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" prawdopodobnie planuje ograniczyć prawa rodzicielskie swojemu byłemu partnerowi, z którym ma trójkę dzieci - Masona (5 l.), Penelope (3 l.) i Reigna (9 mies.). Celebrytka uważa, że Scott nie jest w stanie dobrze zajmować się dziećmi bez nadzoru.

- Kourtney skończyła ze Scottem raz na zawsze. Finalizują wszystkie sprawy, ale nic jeszcze nie jest na piśmie - podało źródło.

- Kourtney chce ograniczyć Scottowi prawa rodzicielskie. Uważa, że z powodu jego problemów alkoholowych nie jest w stanie opiekować się dziećmi bez nadzoru.

Mimo iż 36-letniej celebrytce nie jest łatwo być samotną matką, to osoba z jej otoczenia twierdzi, że jest do tego przyzwyczajona.

 - Kourtney chce, aby spotkania Scotta z dziećmi odbywały się pod nadzorem i były ograniczone. Mimo iż nie jest łatwo być samotną matką, Kourtney jest przyzwyczajona do samodzielnego zajmowania się dziećmi. Stworzyła specjalny harmonogram i wszystko idzie gładko, nawet gdy jest z nimi sama - podało źródło.

- Ma do pomocy nianię, ponieważ pracuje, ale stara się spędzać z dziećmi jak najwięcej czasu. Są całym jej światem i uwielbia bycie matką.

Kourtney kontroluje, co dzieje się u 32-letniego Scotta, ale nie przejmuje się już jego "ostatnimi wybrykami".

W rozmowie z magazynem "PEOPLE" źródło podało:  - Obserwuje Scotta poprzez portale społecznościowe, ale nie przejmuje się jego ostatnimi wybrykami, ponieważ utwierdzają ją one w przekonaniu, że rozstanie było słuszną decyzją.

Bang Showbiz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje