Reklama

Reklama

Kourtney Kardashian nie wróci do Scotta Disicka

37-letnia celebrytka była w 9-letnim związku ze swoim byłym chłopakiem, z którym ma troje dzieci.

37-letnia celebrytka była w 9-letnim związku ze swoim byłym chłopakiem, z którym ma troje dzieci - Masona (6 l.), Penelope (4 l.) i Reigna (23 mies.). Jednak wszystko wskazuje na to, że piękna brunetka nie zamierza wracać do Scotta, mimo iż ten starał się ją odzyskać podczas wspólnych wakacji w Meksyku.

- Scott miał nadzieję, że uda mu się odzyskać Kourtney i dlatego zorganizował tę wycieczkę. Mimo wszystko nadal wierzy w to, że ona do niego wróci. Dlatego poszedł na odwyk. Próbował wszystkiego, ale Kourtney nie chce do niego wrócić. Myślę, że kiedyś może im się udać, ale jak na razie Kourtney nie wykazuje takiej chęci - podało źródło.

Reklama

Osoba z otoczenia pary twierdzi, że gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" spotyka się z innymi mężczyznami.

W rozmowie z magazynem "Us Weekly" źródło podało: -  Kourtney spotyka się z innymi facetami. Pogodziła się z tym, że nie jest już ze Scottem i nie zamierza do niego wracać.

Para rozstała się na dobre w lipcu 2015 roku po tym, jak Scott był widziany we Francji w dwuznacznej sytuacji ze swoją byłą dziewczyną Chloe Bartoli.

Mówiono wcześniej, że Kourtney chciała ratować związek ze Scottem, ponieważ chciałaby mieć w przyszłości więcej dzieci, a nie chce, aby miały one innego ojca.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje