Reklama

Reklama

Kris Jenner planuje zmienić nazwisko

Chce się nazywać Kardashian.

60-letnia gwiazda reality TV zmieniła nazwisko po rozwodzie z Robertem Kardashian w 1991 roku i ślubie z Brucem Jenner (znanym teraz jako Caitlyn Jenner) i jak wyjawiła, chce wrócić do swojego poprzedniego nazwiska.

W wykasowanej scenie z "Z Kamerą u Kardashianów", Kris powiedziała swojej córce Khloe Kardashian, że nadal używa sławnego nazwiska, aby dostać rezerwacje w restauracjach.

Powiedziała: - Zazwaczaj dzwonię do menedżera i mówię: Hej, tu Kris Kardashian. Zmienię nazwisko z powrotem na Kardashian.

Na pytanie Khloe (31 l.) :  - Czemu? Nie nosisz go od ponad 24 lat, Kris utrzymywała, że jest "oryginalną Kardashianką" i była pierwszą Kardashian przed Khloe, Kourtney i Kim.

Powiedziała: - Nosiłam to nazwisko zanim jeszcze się pojawiłyście. Jestem oryginalną Kardashian.

Aczkolwiek, Khloe nie była zachwycona i stwierdziła, że to może zranić lub obrazić dwie córki Caitlyn - Kendall (20 l.) i Kylie (18 l.) Jenner.

Powiedziała: - Nie interesuje mnie czy jesteś oryginalna, czy nie, to dziwaczne. Dlaczego nie wrócisz do swojego panieńskiego nazwiska? Zostaw Kris Jenner. Nie uważasz, że to raczej obraźliwe względem twoich dwóch córek?

Ale Kris uparcie odparła: - To nie brzmi dobrze. Jeśli Bruce mógł zmienić imię na Caitlyn, to ja mogę zmienić nazwisko.

Pod koniec zeszłego roku były mąż Kris, Bruce, ujawnił się jako transseksualista i zmienił swoje imię na Caitlyn.

Kris przyznała ostatnio, że chciałaby, aby jej partner Corey Gamble, zmienił swoje imię na Korey, aby pasowało do imion reszty rodziny.

Zapytana, czy uważa, że powinien zmienić imię na Korey, Kris powiedziała: -  To bardzo dobry pomysł!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje