Reklama

Reklama

Królowa Elżbieta II wzruszona na wieść o narodzinach córki Meghan Markle i Harry'ego!

Meghan Markke i Harry zostali drugi raz rodzicami. Mała Lilibet przyszła na świat w USA 6 czerwca 2021 roku. Ta wiadomość ponoć niezwykle wzruszyła monarchinię. Królowa Elżbieta II była również zaskoczona imieniem maleństwa.

Meghan Markle i Harry podzielili się radosną nowiną ze światem w niedzielę, 6 czerwca. 

Wiadomość ta zelektryzowała fanów i... rodzinę królewską. Posypały się gratulacje, nawet od księżnej Kate i księcia Williama, a Pałac Buckingham również wystosował oficjalne gratulacje. 

Prywatnie ucieszyła się także sama królowa Elżbieta II, która była po prostu wzruszona narodzinami kolejnej prawnuczki. 

Polały się łzy szczęścia, na które królowa rzadko sobie pozwala. Prócz oczywistych powodów szczęścia jest jeszcze jeden - królowa upatruje w narodzinach córki Meghan Markle i Harry'ego możliwości pogodzenia zwaśnionej rodziny. 

Pierwszym krokiem było oczywiście spotkanie Harry'ego z rodziną podczas pogrzebu księcia Filipa, ale potem relacje znów się popsuły przez wywiady Harry'ego dla amerykańskiej telewizji. 

Reklama

Narodziny dziecka zawsze są radością w rodzinie królewskiej, dlatego nic dziwnego, że królowa upatruje w tym okazji do ponownego zbliżenia wnuka do monarchii. 

Pierwszym krokiem do pojednania było imię, jakie wybrali Meghan i Harry dla córki - Lilibet. Tak do królowej Elżbiety zwracał się jej mąż - książę Filip. 

W mediach od dawna plotkowało się, że para wybierze właśnie to imię dla dziecka, by oddać hołd królowej. Mimo wszystko było to spore zaskoczenie dla królowej i kolejny gest, który po prostu ją wzruszył. 

Czyżby mała Lilibet miała pogodzić zwaśnionych członków rodziny królewskiej? Wiele na to wskazuje! 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje