Królowa życia spędziła sylwestra w Kenii. Nie zapomniała o swoich fanach

Tuż po świętach Bożego Narodzenia Dagmara Kaźmierska postanowiła zmienić zimowy klimat na tropiki. Celebrytka wybrała się razem z synem do Kenii, aby tam świętować Nowy Rok.

Dagmara Kaźmierska  spędziła sylwestra w Kenii.
Dagmara Kaźmierska spędziła sylwestra w Kenii.Paweł WodzyńskiEast News

Dagmara Kaźmierska to najpopularniejsza bohaterka "Królowych życia". Od pierwszego odcinka fanów zdobyła szczerością, oraz tym, że nie ukrywała swojej mrocznej, kryminalnej przeszłości. Kobieta odbyła karę więzienia za sutenerstwo, ale po wyjściu na wolność zaczęła nowe życie. Choć program zniknął już z anteny, losy Dagmary nadal śledzą tysiące fanów.

Celebrytka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami ze swojego życia, a na Instagramie śledzi ją ponad milion osób.

Jeszcze pod koniec roku Dagmara Kazimierska zapowiedziała, że spędzi sylwestra w Kenii, następnie odwiedzi Zanzibar oraz Egipt.

W sylwestra podzieliła się z fanami filmikami na instastories, gdzie pokazała filmiki z Afryki. Celebrytka zamieściła również na Instagramie życzenia noworoczne dla fanów.

Na zdjęciu Dagmara pozuje w błyszczącej i seksownej sukience oraz "sylwestrowych" okularach.

ŻYJEMY W DZIWNYM, ZACZAROWANYM ŚWIECIE, GDZIE JEDEN DRUGIEGO GNIECIE ... Dlatego Kochani. Nie dajmy się ponosić negatywnym emocjom. Zostawmy wszystko co złe w tym roku. Niech Nowy przyniesie Nam tylko radość , miłość i zdrowie. Nie żyjmy w gniewie z bliskimi. Za dużo nieszczęścia wokół. Wybaczajmy i prośmy też o wybaczenie. I nie patrzmy co u sąsiada za płotem tylko zwracajmy uwagę na nasz własny próg domu. Tak się żyje lepiej. Uwierzcie mi . Całuję mocno i co złego to nie jaaaa. Wasza Dagmarka

Fani nie pozostali jej dłużni, bo pod postem zamieścili już setki życzeń dla Dagmary.

Pięknie jak zawsze królowa jest tylko jedna
Napisane w punkt, brawo. Szczęśliwego Nowego 2023 Roku

Również Conan, syn Dagmary, zamieścił na Instagramie zdjęcia z wyjazdu. Możemy na nich zobaczyć m.in. jego narzeczoną.

„Zdrowie na widelcu”. Ciemne owoce chronią przed rakiemPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas