Reklama

Kryzys w małżeństwie księcia Williama i księżnej Kate. Niepokojące doniesienia

Plotek o brytyjskiej rodzinie królewskiej nie brakuje, jednak ostatni czas pokazał, że wiele z nich okazało się prawdą. Dlatego tak niepokoją ostatnie doniesienia brytyjskiej prasy o kryzysie, który miał pojawić się w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama. Para ma mieć poważne problemy, a podczas awantur miało dość nawet do rzucania przedmiotami.

Kryzys w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama. Nie są tacy idealni?

Patrząc na zdjęcia, czy na nagrania księżnej Kate i księcia Williama, można pomyśleć, że są parą idealną. W prasie zawsze wypowiadają się o sobie nawzajem z szacunkiem i humorem, a gdy pozują razem podczas publicznych wystąpień, nie można im niczego zarzucić. 

 Co prawda nie okazują sobie tyle czułych gestów co Meghan Markle i książę Harry, ale często media tłumaczyły to przestrzeganiem zasad etykiety i dobrego wychowania. 

Jednak ostatnio coś zmieniło się w zachowaniu Kate i Williama, co od razu odnotowali internauci, patrząc na nagrania pary. Spojrzenia, jakie rzucała mężowi Kate, pełne chmurności i złości, czy cedzone przez zęby słowa, nie przeszły bez echa. 

Reklama

Wszystko zaczęło się od romansu Williama? Kate nie może o tym zapomnieć

To był dopiero początek spekulacji na temat tego, co dzieje się w związku książęcej pary. 

Szybko powróciły plotki o niewierności księcia Williama. Miał on mieć romans z Rose Hanbury, byłą modelką,  obecnie żoną markiza Cholmondeley i... byłą przyjaciółką księżnej Kate. Powód rozpadu ich przyjaźni jest oczywisty. To właśnie ona miała jakiś czas temu zawrócić w głowie Williamowi. 

Zobacz też: Książę William wywołał wielkie poruszenie w Rosji! Afera po wizycie w Polsce

To właśnie dzięki małżeństwu ze starszym od siebie o 24 lata markizem Cholmondeley Rose Hanbury trafiła do arystokratycznego świata i tam szybko zaprzyjaźniła się z młodziutką wówczas Kate Middleton. Wówczas też miało dość do poznania Williama i Rose, a znajomość ta posunęła się za daleko. 

Romas, stres i kryzys. Co dalej z małżeństwem Kate i Williama?

Nie tylko romans miał wpłynąć na związek Kate i Williama. Kłótnie z Meghan Markle i Harry'm także odcisnęły piętno na Williamie i Kate. Obecnie, po śmierci królowej Elżbiety II, przejęli oni lwią część obowiązków po księciu Karolu, który został królem. 

Zobacz także: Książę William wściekł się na ojca. Ogromna awantura w Pałacu. Wykonał pilny telefon do Harry'ego

Zmęczenie, stres i wzajemne obwinianie się za błędy miały zdaniem brytyjskiej prasy przyczynić się do pogłębienia kryzysu w małżeństwie tej dwójki. 

Znawca rodziny królewskiej i były pracownik pałacu Tom Quinn w ostatnim wywiadzie dla "Fox News", wyjawił, że Kate i William to nie te osoby, za które uważają ich poddani. 

"Ich związek to nie tylko słodycz. Mają okropne awantury, podczas których rzucają w siebie różnymi rzeczami. Kate może wydawać się bardzo spokojną osobą, William również. Ale to nie zawsze jest prawda" - mówił Tom Quinn.

Za zamkniętymi drzwiami domu Kate i Williama mają rozgrywać się ogniste awantury.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: książę William | księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy