Reklama

Reklama

Książę William i książę Karol zadzwonili do Harry'ego!

Wywiad Meghan Markle i Harry'ego wywołał wielkie zamieszanie nie tylko w światowych mediach, ale także na samym królewskim dworze. Okazuje się, że książę William i książę Karol postanowili przerwać milczenie i odbyli telefoniczną rozmowę z Harrym.

O ile wypowiedź Meghan Markle w wywiadzie dla Oprah Winfrey nie zaskoczyła tak bardzo widzów, to już szczerość i otwartość Harry'ego do wyjawiania sekretów rodziny królewskiej, już tak. 

Podczas rozmowy pojawiło się wiele przykrych słów i zarzutów odnośnie życia na dworze i tego, jak zachowują się członkowie monarchii. 

Harry wyjawił także, że ojciec nie odbiera od niego telefonów, a na kontakt z bratem również nie ma na co liczyć. To wyznanie było niezwykle wstrząsające i ukazujące, jak samotny musi czuć się Harry. 

To chyba także sprawiło, że w końcu doczekał się rozmowy z ojcem i bratem. O całym zajściu poinformowała w porannym programie stacji CBS reporterka Gayle King. 

"Dowiedziałam się, że te rozmowy nie były owocne. Ale Meghan i Harry cieszą się, że chociaż zaczęli dialog. Myślę, że wciąż martwi ich, że Pałac powtarza, iż chcą wszystko załatwić prywatnie, ale wciąż wierzy tym fałszywym historiom, które się pojawiają i ubliżają Meghan" - wyjawiła dziennikarka.

Wyjawiła także, że to Harry mimo wszystko dąży do polepszenia relacji z rodziną. Po jego wypowiedziach u Oprah może być jednak z tym trudno. 

Uwagę zwraca fakt, że nikt z rodziny królewskiej nie rozmawiał z samą Meghan. Wszelkie rozmowy z członkami monarchii odbywa Harry. 

"Nikt z rodziny królewskiej nie rozmawiał jeszcze z Meghan, w tym szczególnym czasie. Myślę, że dla Meghan i Harry'ego to frustrujące" - dodała dziennikarka. 

Reklama

***
Zobacz również: 


Rozlicz PIT online już teraz lub pobierz darmowy program  INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: książę William | brytyjska rodzina królewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy