Reklama

Reklama

Książę William i księżna Kate spotkają się z Meghan Markle i Harry'm!

Książę William i księżna Kate starają się odbudować jakikolwiek kontakty z Meghan Markle i Harry'm. Narodziny ich córki, Lilibet Diany, są do tego idealną okazją. Dlatego chodzą słuchy, że książęca para uda się w podróż do USA, by spotkać się ze zwaśnioną rodziną.

Księżna Kate i książę William polecą do Meghan i Harry'ego

 Książę Harry i Meghan Markle od wielu miesięcy układają sobie życie na nowo w Stanach Zjednoczonych. 

Po kłótniach i niesnaskach w rodzinie królewskiej, para odżyła po przeprowadzce, ale nie da się ukryć, że sytuacja rodzinna jest dla obu stron uciążliwa. 

William i Harry przeżyli trudne chwile, gdy po latach bliskich kontaktów i przyjaźni, poróżnili się na wielu płaszczyznach, gdy do ich rodziny dołączyła Meghan Markle. 

Pary przez wiele tygodni nie odzywały się do siebie, a ich wzajemne wypowiedzi w prasie były chłodne i niezbyt wiele zdradzały. 

Po śmierci księcia Filipa, gdy była to pierwsza od miesięcy okazja do spotkania Harry'ego z rodziną, teraz pojawiła się kolejna sposobność do spotkania. 

Meghan Markle i Harry zostali drugi raz rodzicami. Na świat przyszła Lilibet Diana, a cała rodzina królewska nie skrywała radości z tego wydarzenia. 

Dlatego też istnieje spore prawdopodobieństwo, że William i Kate zdecydują się odwiedzić małą Lilibet i dawno niewidzianego Archiego. 

Jak wyjawia "Daily Mail" małżonkowie pragną także zabrać ze sobą trójkę swoich pociech - George, Charlotte i Louisa, by zobaczyli się z kuzynem i poznali kuzynkę. 

Ponoć William i Harry zrozumieli, że więzy krwi są ważniejsze, niż ich kłótnie, nawet jeżeli nie zgadzają się ze sobą, a Harry ma wciąż pretensje do monarchii, jak zachowała się ona wobec jego żony i syna. 

Reklama

Meghan i William odrzucili tytuł królewski dla syna

Lilibet Diana, która urodziła się początkiem czerwca 2021 roku, nie otrzymała żadnych tytułów królewskich, co było jasne od początku. Sytuacja miała się inaczej w przypadku jej brata - Archiego. Chłopiec urodził się w Wielkiej Brytanii, gdy Meghan Markle i Harry należeli jeszcze do rodziny królewskiej. 

W wywiadzie dla Oprah Megahn i Harry żalili się na rodzinę królewską, również na to, że ich syn Archie nie otrzymał tytułów królewskich. 

Jednak teraz, według informatorów brytyjskiej pracy, Archie miał zostać hrabią Dumbarton, czyli szkocki tytuł arystokratyczny, ustanowiony w 1674 r.

Okazało się, że para zdecydowanie sprzeciwiła się temu pomysłowi. 

To był kolejny powód, dla którego Harry i Meghan oddalili się od rodziny królewskiej i nie znaleźli w takim ważnym dla nich momencie wsparcia u Williama i Kate. 

Teraz, gdy nie ma takiego problemu, a emocje nieco opadły, to spotkanie zwaśnionych braci i ich żon może przebiec w miłej, rodzinnej atmosferze. 

***
Zobacz również: 

Księżna Kate zaszczepiła się na COVID-19

Księżna Kate tego nie ukryje! Oto co wyszło o jej rodzinie! Teściowa księcia Williama jest... A jednak!

Książę William skończył 39 lat. co dostał w prezencie od księżnej Kate? 


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | książę William | Meghan Markle | archie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje