Reklama

Książę William skończył 39 lat. Co dostał w prezencie od księżnej Kate?!

Książę William obchodził 21 czerwca 39. urodziny. To okazja do świętowania i radości w rodzinie królewskiej i chociaż czas pandemii nie jest zbyt łaskawy, to William spędził cudowny dzień w gronie najbliższych osób. Oczywiście mógł liczyć na trójkę swoich dzieci i żonę. Księżna Kate postarała się, by ten dzień był niezapomniany.

Książę William skończył 39 lat

 Książę William obchodził 39. urodziny i chociaż to, jak członkowie rodziny królewskiej spędzają dzień urodzin, zawsze jest owiane tajemnicą, zawsze media uchylają rąbka tajemnicy. 

Przez szalejącą wciąż pandemię koronawirusa wszelkie uroczystości są albo odwoływane, albo wyprawiane dość skromnie. 

Tak było także w przypadku urodzin księcia Williama, który spędził czas z najbliższą rodziną. Księżna Kate oraz ich dzieci - książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis - są dnia niego najważniejsi na świecie. 

Nic więc w tym dziwnego, że to właśnie w takim gronie celebrował 39. urodziny. 

Królowa Elżbieta II była jedną z pierwszych osób, które życzyły swojemu wnukowi wszystkiego najlepszego. 

Księżna Kate zrobiła niespodziankę księciu Williamowi

Reklama

Okazuje się, że księżna Kate jest doskonałą organizatorką wszelkich rodzinnych spotkań i przyjęć. Dlatego to ona zadbała, żeby ten dzień był niezapomniany mimo obostrzeń, które wciąż panują w Wielkiej Brytanii. 

Wcześniej, zanim stała się księżną, Kate Middleton, pracowała w firmie z artykułami imprezowymi swoich rodziców, więc zna wszystkie sekrety organizowania udanego przyjęcia. 

William miał dzięki swojej żonie relaksujący dzień. Zorganizowała zdrową imprezę ze świeżo upieczonym, domowym ciastem i kartkami urodzinowymi, które wykonały dla niego dzieci.

***

Zobacz również: 

Książę William krytykuje BBC

Książę William ma problemy z alkoholem?! Tabloid podaje, że częściej zagląda do kieliszka...

Książę William ma już dość Harry'ego! Poszło o jego wywiady!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: książę William | księżna Kate
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy