Reklama

Reklama

Książę William ma poważny problem! Jego też dopadła "klątwa Windsorów"

Książę William boryka się z tym pewnym problemem już od wielu lat. Okazuje się, że nie on jedyny mierzy się z pewnym brakiem w rodzinie. Za murami pałacu mówi się, że winna temu jest "klątwa Windsorów", dotykająca mężczyzn z tego rodu.

Książę William i jego wstydliwy problem

Książę William, książę Harry, książę Karol, a wcześniej książę Filip - tych mężczyzn różni wiele, ale łączy kilka rzeczy. 

Wszyscy należą do brytyjskiej rodziny królewskiej i wszyscy cierpią lub cierpieli na... łysienie. Patrząc na ich zdjęciach widać, jak stopniowo tracili oni swoje pukle. 

 Najbardziej problem ten jest widoczny u księcia Williama, który zaczął łysieć w bardzo młodym wieku, bo zakola pojawiły się u niego już po 20 roku życia. 

Sam książę William już pogodził się ze swoim problemem i pozwala nawet żartować żonie na ten temat. W 2014 roku, kiedy para w celu oficjalnej wizyty pojawiła się w angielskim sklepie z perukami, księżna Kate zażartowała trzymając perukę, mówiąc do męża: 

"Ty chyba bardziej jej potrzebujesz niż ja".

Czym jest klątwa Windsorów?

To co jest jednak powodem do żartów, jest także podwaliną opowieści o "klątwie Windsorów". Mówi ona właśnie  o tym, że łysienie dotyka męskich członków rodu. Dodatkowo mówi się także, że klątwa Windsorów tyczy się nie tylko owłosienia, ale też i miłości! 

Wszystko przez Edwarda VIII, który w czasie przemowy, ogłaszając swoją abdykację w 1936 roku, powiedział: 

"Uznałem za niemożliwe dźwiganie ciężaru odpowiedzialności bez pomocy i wsparcia kobiety, którą kocham". To spowodowało, że później książęta mieli albo szczęście w miłości, albo w polityce. 
 
Stają oni wiecznie przed wyborem albo miłość, albo polityka. To on zaledwie kilka miesięcy po koronacji zrezygnował z tronu, ponieważ wpadł w sidła miłości. Potem na nieszczęśliwą miłość trafił książę Karol, który finalnie rozwiódł się z księżną Dianą.

Reklama

O ile włosy tak bardzo nie martwią poddanych, tak związek księcia Williama i księżnej Kate już tak. Oby klątwa w wymiarze miłosnym nie dotknęła tych dwojga! 

***

Zobacz również: 

Maria Dębska chce unieważnić ślub kościelny z Bosakiem!? "Podjęła już decyzję"

Julia Kamińska rozstała się z partnerem po 12 latach! Znany jest powód

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: klątwa Windsorów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy