Książę William złamie regułę milczenia! Sytuacja staje się napięta!

Książę William i książę Harry nie mają ze sobą obecnie najlepszych kontaktów. Z pewnością sytuacji nie poprawia fakt, że Meghan Markle i książę Harry w najnowszym filmie dokumentalnym wyjawili wiele niewygodnych sekretów rodziny królewskiej. To może sprawić, że William w końcu przerwie milczenie i "odwdzięczy się" bratu za prawdę.

Książę William przerwie milczenie?
Książę William przerwie milczenie?Samir HusseinGetty Images

Książę William czeka na dokument o Harry'm i Meghan Markle

Nie jest już żadnym zaskoczeniem fakt, że w brytyjskiej rodzinie królewskiej panuje rozłam. Meghan Markle i książę Harry, okrzyknięci przez zagraniczną prasę "wygnańcami", układają sobie wciąż na nowo życie w Stanach Zjednoczonych, z dala od brytyjskiej monarchii.

Pierwszą taką okazją do uzewnętrznienia sekretów był występ u Oprah Winfrey, który wzbudził ogromne emocje u fanów rodziny królewskiej na całym świecie.

Teraz, po śmierci królowej Elżbiety II, Meghan Markle i książę Harry postanowili pokazać światu film dokumentalny o swoim życiu i problemach z monarchią.

Wygląda na to, że kolejny raz nie spodoba się to Williamowi, który ma już dość zachowania brata.

Zasada złotego milczenia. Książę William w końcu ją złamie?

Do tej pory książę William i księżna Kate stosowali się pokornie do reguły złotego milczenia, czyli "Nigdy nie narzekaj, nigdy nie wyjaśniaj" i zostawiali ewentualną walkę z pomówieniami swoim prawnikom.

Tym razem jednak może być inaczej, bo szala goryczy właśnie się przelewa. W brytyjskich mediach już grzmi od plotek na temat tego, co wydarzy się po premierze słynnego dokumentu.

"The Sunday Express" donosi, że Pałac Kensington, z księciem Williamem na czele, przygotowuje się do reakcji na dokument Harry'ego i Meghan.

Czyżby szykowała się nowa królewska wojna? Wiele na to wskazuje, bo jak głoszą brytyjskie plotki, nie tylko William, ale także i jego ojciec, król Karol III, są już zmęczeni wybrykami Harry'ego.

Kate Middleton na premierze "Spectre"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas