Reklama

Księżna Kate i książę William przechodzą kryzys? Jest na to kolejny dowód!

Pogłoski o problemach w małżeństwie Kate i Williama nie cichną. Każdy ich ruch jest śledzony i analizowany przez media na całym świecie. Książęca para znów dała powód do spekulowania o trwającym kryzysie.

Problemy w małżeństwie Kate i Williama?

O kryzysie w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama zaczęto mówić już w 2019 roku. Pojawiły się plotki o rzekomym romansie wnuka królowej Elżbiety z Rose Hanbury. Od tamtego czasu temat problemów małżeńskich nie ucichł.

Jeszcze nie tak dawno głośno było o nagraniu tiktokerki, która pokazała, że księżna Kate podczas premiery kolejnej części przygód Jamesa Bonda "Nie czas umierać" miała odepchnąć męża. 

Kate i William przechodzą kryzys?

Księżna Kate i książę William pojawili się w Królewskim Ogrodzie Botanicznym na warsztatach z uczniami The Heathland School. Podczas spotkania fotoreporterom nie umknął pewien szczegół, który stał się powodem do kontynuacji dyskusji o kryzysie.

Na spotkaniu z młodzieżą, na którym poruszyli kwestię zmian klimatycznych, księżna Kate i książę William postanowili usiąść przy oddzielnych stołach. Czy te ujęcia potwierdzają krążące teorie o kryzysie w małżeństwie?

Reklama

Czytaj więcej:

Córka Kate Moss podbija świat. Lila Grace Moss wyrosła na piękność!

Małgorzata Kożuchowska pokazała rodziców

Magdalena Mołek w jesiennej stylizacji. Jej kamizelka to hit sezonu!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | Kate i William

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy